Kolegija

VVK Buzz

Skaitiniai su Vilniaus verslo kolegija

Ką šį mėnesį Tau rekomenduoja perskaityti mūsų kolegijos bendruomenė?

Aušra Gaivenienė, Vilniaus verslo kolegijos dėstytoja ir pagal “Team academy” mokymosi metodą studentų koučerė, meta kietą iššūkį. Tai Daniel Kahneman knyga “Mąstymas, greitas ir lėtas”, apimanti net 600 p. ! Nobelio premijos laureatas rašo apie dvi skirtingas mąstymo sistemas – greitą, intuityvią, emocingą ir lėtesnę, logiškesnę, apsvarstančią – bei kaip jos veikia mūsų priimamus sprendimus.

Dėstytoja nuomone knygos apimties nereikia išsigąsti: “Ši knyga įtraukia. Ją lengvai skaitys tie, kurie domisi psichologija, žmogaus elgsena, kurie analizuoja priežasties ir pasekmės situacijas. Autorius nagrinėja dvi mąstymo sistemas pateikdamas konkrečių pavyzdžių ir praktinių užduočių, kurios padeda įvaldyti ir apjungti greitąjį bei lėtąjį mąstymą. Tai užtikrina adekvatų požiūrį į aplinką, padeda priimti sėkmę lemiančius sprendimus”.

Pasak A. Gaivenienės, knyga jai patiko savo turiniu ir įvairiapusiškumu, nes autorius pasitelkia daug skirtingų šaltinių, remiasi moksliniais profesorių iš žinomų pasaulio universitetų darbais, primena ir psichologijos klasikų teorijas.

Amazon.com ir goodreads.com D. Kahneman knyga “Mąstymas, greitas ir lėtas” įvertinta 4 žvaigždutėmis iš 5.

Ar esi skaitęs apie mąstymą? Kiek įtakos sprendimui skaityti ar neskaityti Tau daro knygos apimtis?

Daugiau

Alim Rubinskiy

Džiaugiamės VVK absolvento Alim Rubinskiy verslo sėkme ir linkime jam toliau užtikrintai augti ir plėstis! Kviečiame žiūrėti Alimo istoriją.
Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Man labai patinka kurti kompiuterinius žaidimus“ – sako Paulo, VVK Žaidimų kūrimo programos absolventas

Apie tai, kaip Paulo sekėsi studijuoti VVK ir gyventi Vilniuje, žiūrėkite šiame interviu. Paulo pasakoja anglų kalba.
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau