Kolegija

VVK Buzz

Susipažinkite – tai mūsų studentai!

Vilniaus verslo kolegijos studentas Jokūbas Danilaitis, besimokantis anglų k. ir tarptautinę komunikaciją, Šiaulių universiteto Regiono plėtros instituto šeštą kartą organizuotame vertimo konkurse laimėjo 3 vietą!

Konkurse dalyvavo aukštųjų mokslo įstaigų studentai bei 11-12 kl. mokiniai.

Mūsų studentas – Jokūbas Danilaitis, ne pirmą kartą dalyvauja konkursuose, aktyviai reiškiasi kolegijos bendruomenėje, tad ir šį sykį nusprendė išbandyti savo jėgas.Nuotoliniu būdu surengtame konkurse studentui reikėjo iš anglų k. į lietuvių k. išversti 1800 ženklų apimties grožinės literatūros tekstą. Užduočiai skyrus 2 val.

“Vertimui atlikti duotas tekstas nebuvo labai sudėtingas. Žinoma, buvo vietų, dėl kurių teko pasukti galvą. Jei atvirai, tikėjausi, kad laimėsiu. Todėl, gavęs žinią apie prizinę vietą, labai nenustebau. Šmaikščiausia yra tai, kad konkursuose dažniausiai užimu trečią vietą. Kaip ir šį sykį, vėl be jos neapsėjau,” – juokavo paskutiniame kurse Vilniaus verslo kolegijoje studijuojantis Jokūbas.

Užklaustas, kaip gyvena, kai baigėsi paskaitos, studentas atsakė, kad rašo baigiamąjį darbą ir dalyvauja darbo pokalbiuose. Savo ateitį jis mato vertimų ar rinkodaros srityse, svarsto apie lietuvių filologijos magistro studijas.

“Baiginėdamas studijas suprantu, kad Vilniaus verslo kolegijoje galima labai daug išmokti. Prisipažinsiu, išmokau mažiau nei galėjau. Mano patarimas būsimiems ar esamiems studentams – imti iš kolegijos viską, kiek įmanoma, nes čia studijos kokybiškos ir aukšto lygio. Čia daug įsimintinų dėstytojų, pavyzdžiui, anglų k. dėstanti Birutė Bersėnienė, kuri yra savo srities profesionalė. Mes su ja iki šiol bendraujame, apsikeičiame knygomis. Labai vertinu ir kaip dėstytoją, ir kaip žmogų,” – šiltai atsiliepė J. Danilaitis.

Jokūbai, nuoširdžiausi sveikinimai užėmus prizinę vietą! Ačiū, kad esi su VVK! Linkime sėkmės rašant baigiamąjį darbą ir, žinoma, darbo pokalbiuose. Kiekvienas Tavo ištartas “taip” įvairiems gyvenimo pasiūlymams reiškia “taip” turiningam ir laimingam gyvenimui, o juk tai ir yra svarbiausia

#VilniausVersloKolegija #kolegija #VilniausKolegijos #konkursas #kastudijuoti #AngluKalbosStudijos

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau