Kolegija

VVK Buzz

Susipažinkite – tai mūsų studentai!

Ieva Ona Michelbertaitė – Vilniaus verslo kolegijos pirmakursė, studijuojanti Anglų kalbą ir tarptautinę komunikaciją. Ieva dalinasi savo patirtimi, kaip pateko į kolegiją.

“Mokykloje man geriausiai sekėsi anglų k., o taip pat, domėjausi ir komunikacijos sritimi. Kur stoti, sprendžiau pagal savo egzaminų rezultatus ir pagal tai, kur man geriausiai sekėsi. Pasirinkta studijų programa suderino abu mėgstamus dalykus, tad viskas tapo aišku. Tiesa, artimiesiems atrodė, jog yra geresnių pasirinkimų nei koleginės studijos, tačiau mane čia traukė. Patiko tai, kad kolegijoje daug praktikos, malonus bendravimas su studentais, netgi įdomus tinklalapis”, – pasakoja I. O. Michelbertaitė.

Studentė prisimena, kad pirmosios savaitės kolegijoje jai buvo kupinos jaudulio. Kai mergina apsiprato ir suprato, kad iš tiesų viskas bus gerai, kad kolegijoje nėra įsibaiminusių žmonių, jaudulys dingo lyg jo ir nebūtų buvę.

Paklausta, kuo skiriasi studijos kolegijoje nuo mokslų mokykloje, Ieva Ona atsakė: “Studijuoti nėra sunku, bet tikrai gerokai smagiau nei mokykloje. Čia aukštas lygis, įdomios ir labai konkrečios paskaitos. Kolegijoje galima pasirinkti mokytis tai, kas labiau patinka, o man patiko psichologijos, anglų k., o labiausiai – komunikacijos paskaitos. Patiko rašyti, ypatingai apie save. Jau žinau, jog save matau komunikacijos srityje, nes ji man geriausiai sekasi”.

Ieva Ona, Ačiū, kad esi su mumis! Sėkmės antrame semestre!

Jei sudomino Anglų kalbos ir tarptautinės komunikacijos studijos, spausk čia:

https://www.kolegija.lt/studiju_programos/anglu-kalba-ir-tarptautine-komunikacija/

O kaip Tau sekasi kolegijoje? Pasidalink!

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau