Kolegija

VVK Buzz

Susipažinkite – tai mūsų studentai!

Ieva Ona Michelbertaitė – Vilniaus verslo kolegijos pirmakursė, studijuojanti Anglų kalbą ir tarptautinę komunikaciją. Ieva dalinasi savo patirtimi, kaip pateko į kolegiją.

“Mokykloje man geriausiai sekėsi anglų k., o taip pat, domėjausi ir komunikacijos sritimi. Kur stoti, sprendžiau pagal savo egzaminų rezultatus ir pagal tai, kur man geriausiai sekėsi. Pasirinkta studijų programa suderino abu mėgstamus dalykus, tad viskas tapo aišku. Tiesa, artimiesiems atrodė, jog yra geresnių pasirinkimų nei koleginės studijos, tačiau mane čia traukė. Patiko tai, kad kolegijoje daug praktikos, malonus bendravimas su studentais, netgi įdomus tinklalapis”, – pasakoja I. O. Michelbertaitė.

Studentė prisimena, kad pirmosios savaitės kolegijoje jai buvo kupinos jaudulio. Kai mergina apsiprato ir suprato, kad iš tiesų viskas bus gerai, kad kolegijoje nėra įsibaiminusių žmonių, jaudulys dingo lyg jo ir nebūtų buvę.

Paklausta, kuo skiriasi studijos kolegijoje nuo mokslų mokykloje, Ieva Ona atsakė: “Studijuoti nėra sunku, bet tikrai gerokai smagiau nei mokykloje. Čia aukštas lygis, įdomios ir labai konkrečios paskaitos. Kolegijoje galima pasirinkti mokytis tai, kas labiau patinka, o man patiko psichologijos, anglų k., o labiausiai – komunikacijos paskaitos. Patiko rašyti, ypatingai apie save. Jau žinau, jog save matau komunikacijos srityje, nes ji man geriausiai sekasi”.

Ieva Ona, Ačiū, kad esi su mumis! Sėkmės antrame semestre!

Jei sudomino Anglų kalbos ir tarptautinės komunikacijos studijos, spausk čia:

https://www.kolegija.lt/studiju_programos/anglu-kalba-ir-tarptautine-komunikacija/

O kaip Tau sekasi kolegijoje? Pasidalink!

Daugiau

Alim Rubinskiy

Džiaugiamės VVK absolvento Alim Rubinskiy verslo sėkme ir linkime jam toliau užtikrintai augti ir plėstis! Kviečiame žiūrėti Alimo istoriją.
Daugiau

,,Šeštadienį mokaisi, o kitomis dienomis dirbi” – VVK Alumni Gražina Valiukaitė

Programavimas ir internetinės technologijos – VVK alumnė Gražina Valiukaitė pasakoja, kodėl yra verta derinti šeštadienines studijas Vilniaus verslo kolegijoje su darbu!
Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Man labai patinka kurti kompiuterinius žaidimus“ – sako Paulo, VVK Žaidimų kūrimo programos absolventas

Apie tai, kaip Paulo sekėsi studijuoti VVK ir gyventi Vilniuje, žiūrėkite šiame interviu. Paulo pasakoja anglų kalba.
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau