Kolegija

VVK Buzz

Susipažinkite – tai mūsų studentai!

“Aš nesimokau sausų mokslų. Gaunu daug praktikos, patirties ir iššūkių”, – sako Kotryna Dunojute verslo vadybos ir marketingo besimokanti pagal pažangų “Team academy” metodą.

Mokytis pagal “Team academymetodą reiškia, kad žinias įtvirtini praktiškai. Kaip sukurti įmonę, kuo užsiimti, kaip surasti klientų, kokius projektus įgyvendinti – tai tik keletas užduočių, su kuriais kiekvieną dieną susiduria “Team academy” studentai. Kotryna patvirtina, kad kiekviena diena jai atneša ką nors naujo.

“Šiuo metu pagrindinė mūsų užduotis – tai darbas su įmone UAB “Saulės grąža”. Tai ne vien žinios kurias įgyji, o tikras darbas, iššūkis, nauja patirtis. Su grupės bendraminčiais esame įsteigę įmonę, netolimoje ateityje atidarysime ir elektroninę parduotuvę. Lankau ne tik teorines paskaitas, bet išmokstu dirbti su įvairiomis programomis ir pasiekti tikslų kartu su savo komanda. Beje, su komanda man labai patinka dirbti. Mes greitai susidraugavome ir kartu išmokome dirbti. Savo komanda aš visiškai pasitikiu”, – pasakoja studentė.

Besimokant pagal “Team academy” metodą, komandos nariai daug bendrauja tarpusavyje. Padedami koučerio, jie patys suranda išeitį ir problemos sprendimą, daug sužino ir apie kitus, ir apie save. “Supratau, kad labai mėgstu viską kruopščiai ir atsakingai padaryti. Man svarbu, kad darbas būtų atliktas iki galo. Man smalsu sužinoti, kaip tam tikrą darbą aš pati būčiau padariusi, bet lygiai taip pat įdomu, kaip jį atliko komandos nariai”, – atradimais apie savo charakterio savybes dalinosi K. Daunojūtė.

Paklausta, kokiam žmogui yra skirtas mokymasis pagal šį metodą, Kotryna pataria: “Svarbu suprasti, kad tai yra komandinis darbas ir mokymasis. Manau, svarbu būti atsakingu, nes negali pavesti kitų, žinoti, jog reikės įdėti pastangų. Tai mokymosi būdas tiems, kurie iš tiesų nori mokytis, turi idėjų ir motyvacijos”.

Jei nori sužinoti daugiau apie “Team academy”, skaityk čia.

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau