Kolegija

VVK Buzz

Susipažinkite – tai mūsų studentai!

Pakalbinome Verslo vadybos ir marketingo pagal “Team academy” metodą studijuojantį Armandą ir paklausėme:

Kas Tau yra “Team academy”? Armandas Pranaitis neslėpė susižavėjimo. Ką ten susižavėjimo! Jis sakė WOW!

“Tai ne įprastos paskaitos. Ne būrelis. Tai naujas metodas, pagal kurį mokausi ir kurio iki šiol nebuvau išbandęs. Tai yra praktika. Iš pat pradžių man tai yra WOW! Nesitikėjau, kad manęs lauks tiek iššūkių ir naujų dalykų,” – emocingai atsiliepė A. Pranaitis.

Pasak studento, kuris prie “Team academy” komandos, kuri kitokiu būdu mokosi verslo vadybos ir marketingo, prisijungė 2020-ųjų rudenį, jis susidraugavo su visa komanda. Studentai pilnu pajėgumu įgyvendina projektus, iš kurių didžiausias yra bendradarbiavimas su saulės energetikos rinkoje dirbančia įmone “Saulės grąža”.

“Dabar suprantu, kad “Team academy” yra daug aukštesnis pilotažas : tai ir praktika, ir teorija, ir klientai, ir komanda. Šalia viso to dar einu į įprastas paskaitas. Taip, visko daug, bet žinau, kad niekada nebūčiau išmokęs tiek daug iš įprastų paskaitų kiek išmokstu kartu su “Team academy” komanda”.

Tai kas gi yra “Team academy” ir kuo ypatingas šis mokymosi būdas? Ar jis kiekvienam? O gal jis skirtas Tau?

Paskaityk daugiau:

https://www.kolegija.lt/…/verslo-vadyba-marketingas…/

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau