Kolegija

VVK Buzz

Susipažinkite – tai mūsų studentai!

Kiekvienas iš mūsų turime ne vieną talentą – tuo įsitikinome pakalbinę šių metų Vilniaus verslo kolegijos vertimų konkurso laimėtoją Marcelę Sirgedienę. Apie tai, kad ji ne sykį šiame konkurse užėmė prizinę vietą, minėjome jau praėjusią savaitę. Tačiau ar žinojote, kad Marcelė jau yra baigusi visai kitokios pakraipos studijas, o Vilniaus verslo kolegijoje studijuoja norėdama, kaip ji pati sako, gauti ir įtvirtinti anglų k. žinias?

Paklausėme Marcelės apie dalyvavimą konkurse ir jos draugystę su anglų kalba.

“Versti šių metų konkursui atrinktą rašytojos Zadie Smith tekstą į lietuvių k. nebuvo paprasta. Tai grožinė literatūra, todėl vertime irgi yra kūrybos. Man tai buvo gan sunkus vertimas, nes tekstas trumpas, nežinojau konteksto. Jame buvo ir dviprasmybių, todėl baiminausi, jog nepataikysiu . Apskritai versti grožinį tekstą man pirmiausia reiškia atsakomybę prieš autorių”, – konkurso tekstą komentavo M. Sirgedienė.

Pasak Anglų kalbos ir tarptautinės komunikacijos studentės, kalbos jai visuomet gerai sekėsi, todėl pabaigusi mokyklą ji įstojo į VU mokytis anglų k. Studijų nebaigė, nes įstojo… į vaidybą. Taigi Marcelė – profesionali aktorė, kurios niekaip nepaleido trauka anglų kalbai.

“Kai pradėjau vaidinti, supratau, kad nenoriu apleisti anglų k. ir gauto įdirbio. Nusprendžiau toliau mokytis šios kalbos. Kolegija tam buvo puiki vieta, nes studijos savaitgaliais man yra patogios. Mano tikslas – gauti žinių, įtvirtinti ankstesnes ir gauti išsilavinimą. Šiuo metu rašau bakalaurinį darbą, o netolimoje ateityje noriu dirbti su anglų k. susijusį darbą. Iš patirties žinau, jog jei kalbos nenaudoji, ją greitai ir pamirši”, – pasakojo Marcelė Sirgedienė.

Marcele, dar kartą sveikiname Tave laimėjus konkursą! Linkime sėkmės baigiant studijas!

 

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau