Kolegija

VVK Buzz

Susipažinkite – tai mūsų studentai!

Susipažinkite – tai mūsų studentai! Mūsų rubrika apie Vilniaus verslo kolegijos studentus.

Tai Kornelija, 3 kurso anglų k. ir tarptautinės komunikacijos studentė. Aktyvi, užsiėmusi, dirbanti ir užimanti mūsų kolegijos studentų atstovybės prezidentės pareigas. Kaip ji viską spėja?!

“Ir studijos, ir darbas vyksta nuotoliniu būdu. Per dienas sėdžiu prie stalo, ant kurio 3 monitoriai. Mokausi ir kolegijoje įgytas žinias taikau darbe. Tai padaryti paprasta, nes kolegijoje daug informacijos, kuri atsispindi kasdieniniame gyvenime. Dėstytojai viską išaiškina taip, kad žinios tarsi įauga į vidų. Apskritai esu žmogus – chameleonas, bandau prisitaikyti. Esu įsitikinusi, kad jei labai nori, gali daug ką suderinti. Labai svarbus ir pasitikėjimas savimi,” – tvirtina Kornelija.

Ji aktyviai veikia Vilniaus verslo kolegijos studentų atstovybėje. “Kai įstojau, galvojau, kad turėsiu 3 ramius metus. Į atstovybę visai nenorėjau eiti, bet mane už rankos nutempė grupiokė, kuriai vienai buvo nedrąsu prisijungti. Įvyko pirmas susirinkimas. Viskas – ir žmonės, ir veikla – kaip lipo, taip ir prilipo visam studijų laikotarpiui”, – prisimena Kornelija.

Pasak studentės, atstovybėje veikiantys studentai – lyg maža stipri šeima. Ten ji susirado tikrų draugų, su kuriais ryšys išliks ilgam. Atstovybėje gausu įvairios veiklos: renginiai ir jų idėjos, strategijų planai, dokumentų tvarkymas ir kt.: “Bet kokio temperamento žmogus atras, ką veikti atstovybėje. Nebūtinai turi trykšti begaliniu entuziastu ir nenusėdėti vietoje. Bet pirmiausia, ką atrasi, tai draugus, artimą ryšį, pagalbą ir palaikymą. Todėl manau, kad svarbiausia yra pabandyti. Tik taip sužinosi, ar tau tinka ir patinka.”

Paklausta, kaip jaučiasi besimokydama kolegijoje paskutinius metus, Kornelija pripažįsta, kad jai pačiai sunku tuo patikėti: “Aš to dar nesuprantu, dar nejaučiu, taigi apie tai ir negalvoju. Jau pradėjau rašyti bakalauro darbą, bet kol kas smegenys sako, kad visa tai – dar ne pabaiga”.

Prisijunk prie šiltos ir draugiškos Vilniaus verslo kolegijos studentų atstovybės! Kreipkis į studentai@kolegija.lt.

#VilniausVersloKolegija #kolegija #AngluKalbosStudijos #TarptautineKomunikacija #studijos #studentai #kastudijuoti #studentuatstovybe

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau