Kolegija

VVK Buzz

Svečias

Spalio 26 d., Vilniaus verslo kolegijoje lankėsi Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijų įstaigų asociacijos direktorė Lina Nosevič. Viešnia pravedė bendrą paskaitą verslo vadybos ir marketingo, turizmo ir renginių, logistikos verslo studentams. Paskaitos metu, studentai gavo žinių apie tai, kokį svarų vaidmenį darbo rinkoje atlieka ši organizacija, kokios yra įsidarbinimo galimybės studentams bei kaip suderinti studijas su darbu.

Begalė pavyzdžių mūsų kolegijoje tik dar kartą įrodo, jog tikrai įmanoma sėkmingai suderinti darbą ir dienines studijas, todėl raginame studentus išbandyti visas įmanomas galimybes ir patikrinti save. O jeigu prireiks pagalbos ar patarimų, mūsų durys Tau atviros. Juk žinai – esame viena šeima.

#VilniausVersloKolegija #kolegija #VVK #verslas #verslovadyba #studijos #rinkodara #marketingas

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau