Kolegija

VVK Buzz

Svečias

Spalio 26 d., Vilniaus verslo kolegijoje lankėsi Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijų įstaigų asociacijos direktorė Lina Nosevič. Viešnia pravedė bendrą paskaitą verslo vadybos ir marketingo, turizmo ir renginių, logistikos verslo studentams. Paskaitos metu, studentai gavo žinių apie tai, kokį svarų vaidmenį darbo rinkoje atlieka ši organizacija, kokios yra įsidarbinimo galimybės studentams bei kaip suderinti studijas su darbu.

Begalė pavyzdžių mūsų kolegijoje tik dar kartą įrodo, jog tikrai įmanoma sėkmingai suderinti darbą ir dienines studijas, todėl raginame studentus išbandyti visas įmanomas galimybes ir patikrinti save. O jeigu prireiks pagalbos ar patarimų, mūsų durys Tau atviros. Juk žinai – esame viena šeima.

#VilniausVersloKolegija #kolegija #VVK #verslas #verslovadyba #studijos #rinkodara #marketingas

Daugiau

Alim Rubinskiy

Džiaugiamės VVK absolvento Alim Rubinskiy verslo sėkme ir linkime jam toliau užtikrintai augti ir plėstis! Kviečiame žiūrėti Alimo istoriją.
Daugiau

,,Šeštadienį mokaisi, o kitomis dienomis dirbi” – VVK Alumni Gražina Valiukaitė

Programavimas ir internetinės technologijos – VVK alumnė Gražina Valiukaitė pasakoja, kodėl yra verta derinti šeštadienines studijas Vilniaus verslo kolegijoje su darbu!
Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Man labai patinka kurti kompiuterinius žaidimus“ – sako Paulo, VVK Žaidimų kūrimo programos absolventas

Apie tai, kaip Paulo sekėsi studijuoti VVK ir gyventi Vilniuje, žiūrėkite šiame interviu. Paulo pasakoja anglų kalba.
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau