Kolegija

VVK Buzz

VVK IT projektas!

Ką bendro turi “blockchain” technologijos ir Vilniaus verslo kolegija?

Vilniaus verslo kolegija kartu su įmone “Systems integration solutions” dalyvauja nepaprastai įdomiame projekte – atsiskaitymų platformos “Ino-pay” kūrime. Tai bus pirmoji pasaulyje atsiskaitymų platforma, sujungianti “blockchain” (blokų grandinė) technologiją, “request to pay” (mokėjimas pagal reikalavimą) schemą ir el. prekybą.

Ino-pay” – nu0 nieko nepriklausoma momentinė platforma, kuri leis saugiai atlikti pavedimus perkant prekes internetu ir bus išskirtine taikomais mažesniais mokesčiais. Tai optimalus variantas atsiskaitymams banko kortelėmis ir įprastais tarpbankinius pavedimais.

Mūsų kolegija dalyvauja pirmame šio projekto etape – atlieka mokslinius tyrimus. Iš viso komandoje dirba 7 tyrėjai iš Vilniaus verslo kolegijos, taip pat įmonės “Systems integration solutions” darbuotojai. Moksliniai tyrimai atliekami finansų, saugumo, IT, “blockchain” ir teisės srityse.

“Tai yra labai didelės apimties projektas. Vyksta ilgai besitęsiančios, sudėtingos diskusijos. Tyriminė dalis pradėta nuo spalio mėnesio, o šių metų liepos mėn. prasidės eksperimentinė projekto veikla”, – sako “Ino-pay” projekto koordinatorė Joana Lapkovskaja.

Didžiuojamės mūsų komanda ir linkime jai kuo didžiausios sėkmės!

Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau