D.U.K. - Vilniaus verslo kolegija

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Šioje skiltyje pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus. Savo klausimus siųsk el. adresu: info@kolegija.lt – į juos mes atsakysime asmeniškai, o dažniausiai užduodamus klausimus patalpinsime šioje skiltyje.

Priėmimas yra vykdomas dviem būdais:

  1. INSTITUCINIS PRIĖMIMAS (ANKSTYVASIS) stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vykdomas nuo 2023 m. kovo 21 d. Kalvarijų g. 129 – 401, Vilniuje,  4 aukštas (administracija) arba per nuotolį (internetu).
  2. LAMA BPO PAGRINDINIS IR PAPILDOMAS PRIĖMIMAS į pirmosios pakopos nuolatinių ir ištęstinių studijų valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vykdomas internetu adresu lamabpo.lt nuo 2023 m. birželio 1 d.  pagal  Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (toliau – LAMA BPO) numatomus terminus ir procedūras. Daugiau informacijos rasite čia: www.lamabpo.lt

Priėmimą į Vilniaus verslo kolegiją nustato 2023 m. priėmimo į Vilniaus verslo kolegijos taisyklės.

INSTITUCINIS (ANKSTYVASIS) PRIĖMIMAS

Institucinis stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vyksta nuo 2023 m. kovo 21 d. Kalvarijų g. 129-401, Vilniuje, 4 aukštas (administracija) arba per nuotolį.

Elektroninė priėmimo studijuoti prašymo forma: Pildyti

KOKIUS DOKUMENTUS TURIU PATEIKTI?

Privalomi dokumentai:

  1. Užpildytas stojimo prašymas
  2. Nuotrauka
  3. Pasas arba ID kortelė
  4. Brandos atestatas ir jo priedas
  5. 60 eurų registracijos mokestis (galima mokėti vietoje arba iš anksto pavedimu)

Papildomi dokumentai:

  1. Motyvacinis laiškas (galimybė gauti papildomai iki 2,25 balų prie konkursinio balo. Daugiau informacijos 2023 m. priėmimo taisyklėse.
  2. Kiti dokumentai (diplomai, sertifikatai)

Konsultacijos vykdomos el.paštu ir telefonu šiais kontaktais:

priemimas@kolegija.lt

+370 615 96 680

+370 616 55 422

Asmenys geriausiųjų eilėje rikiuojami pagal pagrindinius ir papildomus kriterijus, išreiškiamus balais. Pagrindinius ir papildomus kriterijus nustato 2023 m. priėmimo į Vilniaus verslo kolegiją taisyklės.

Studentai gali pretenduoti į sumokėtos kainos kompensavimą. Detaliau: https://www.kolegija.lt/stojantiesiems/finansavimas/

Taip, galima. Detalią informaciją apie finansavimo galimybes rasite paspaudę čia: https://www.kolegija.lt/stojantiesiems/finansavimas/

Vilniaus verslo kolegija neturi bendrabučių. Tačiau kviečiame kreiptis į kitas aukštąsias mokyklas, kurios turi bendrabučius ir priima kitų aukštųjų mokyklų studentus apgyvendinimui.

Visi atsiskaitymai ir paskaitos vyks per nuotolį. Žinoma, pirmus keletą kartų teks atvykti į kolegiją, kad susipažintumėte su mumis ir aplinka 🙂  O po to viskas nuotolinio pobūdžio seka.

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983