Anglų kalba tarptautinei komunikacijai - Vilniaus verslo kolegija

Studijų programos

Anglų kalba tarptautinei komunikacijai

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis:

Humanitarinių mokslų profesinis bakalauras

Studijų kryptis:

Kalbos studijos

Kreditai:

180 (ECTS)

Dėstymo kalbos:

Lietuvių

Studijų trukmė:

Nuolatinės (dieninės)

3 metai

Ištęstinės (nuotolinės)

4 metai

Metinė studijų kaina lietuvių kalba:

Nuolatinės (dieninės)

2400 €

Ištęstinės (nuotolinės)

1860 €

Esate kūrybiškas, komunikabilus ir norite įdarbinti savo prigimtinį atvirumą bei gebėjimą bendrauti? Mokate anglų kalbą, tačiau profesionalu savęs dar negalite pavadinti? Ieškote šiuolaikiškos mokymosi ir veiklos srities, kuri suteikia dideles savirealizacijos galimybes? Anglų k. tarptautinei komunikacijai – perspektyvi ir plačiai pritaikoma studijų programa, puikiai tinkanti dinamiškam XXI a. žmogui.

Ši studijų programa padės išplėsti ir gilinti anglų k. žinias, nes šios kalbos mokysitės iš esmės. Studijų pabaigoje pasieksite stiprų C1 anglų k. lygį, mokysitės antros užsienio kalbos (galite rinktis iš rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų, švedų kalbų), tad jūsų pasiektas profesionalumas kalbinėje srityje padės įgyti žymiai didesnį konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.

Jei norėsite toliau stiprinti savo anglų k. gebėjimus, būsite pasiruošęs laikyti tam tikrus tarptautinius egzaminus (Cambridge English C1 Advanced (CAE), Cambridge English C1 Business Higher (BEC) arba London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications in English for Business).

Išsamios, įdomios, naujovių kupinos žinios komunikacijos srityje, tarpkultūrinės disciplinos suteiks itin plačias darbo ir saviraiškos galimybes. Dažnam studentui būtent komunikacija tampa sritimi, kur jis atranda save ir gali atskleisti savo kūrybiškumą. Ar padėsite mažam šeimos verslui išeiti į užsienio rinkas, ar dirbsite solidžioje tarptautinėje kompanijoje, ar įsiliesite į kūrybišką agentūros kolektyvą – iš šios studijų programos gautą kompetenciją, papildytą asmeninėmis savybėmis, panaudosite įvairiose verslo srityse ir darbo pozicijose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parengti kalbos ir komunikacijos paslaugų specialistus, gebančius teikti profesionalias paslaugas užsienio kalba verslo komunikacijos, dalykinės dokumentacijos vertimo, turinio kūrimo srityse.

Baigę anglų k. tarptautinei komunikacijai studijų programą įgysite tvirtus anglų C1 lygio ir antrosios užsienio kalbos pagrindus, tarpkultūrinės ir dalykinės komunikacijos gebėjimus, išmanysite verslo procesus. Gausite vertingos darbo patirties atlikdami net tris praktikas. Turėsite puikius laisvo vertimo, tekstų kūrimo anglų ir lietuvių k. pagrindus, mokėsite naudotis moderniais vertimo įrankiais, o nusprendę specializuotis dokumentų, knygų vertimo srityje – stiprius pamatus tolimesniam mokymuisi.

Studijų metu įgytas kompetencijas galėsite sėkmingai pritaikyti tiek versle, tiek viešajame sektoriuje dirbdami komunikacijos paslaugų teikimo, klientų aptarnavimo (ypač bendradarbiaujant su užsienio šalimis), pardavimų ir kitose srityse.

Baigę anglų k. tarptautinei komunikacijai studijas, turite galimybę pasirinkti norimą darbo poziciją: laisvai samdomo specialisto (ang. freelancer), didelės tarptautinės kompanijos ar augančios lietuviškos bendrovės darbuotojo, o gal savo įmonės įkūrėjo.

Vilniaus verslo kolegijos absolventai sėkmingai dirba eksporto / importo, turizmo, gamybos, prekybos, klientų aptarnavimo srityse bei yra pradėję karjerą tokiose tarptautinėse bendrovėse kaip VšĮ „Investuok Lietuvoje“, „Western Union“ Lietuva, „KPMS ir partneriai“ ir t. t.

Konkursiniai dalykai ir jų svertiniai koeficientai:

0,4

I dalykas

Lietuvių kalba ir literatūra

0,2

II dalykas

Istorija arba geografija, arba matematika, arba informacinės technologijos

0,2

III dalykas

Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais

0,2

IV dalykas

Užsienio kalba

Reikalingi dokumentai:

  • Brandos atestatas ir jo priedas arba notaro patvirtinti jų nuorašai
  • Paso ar asmens tapatybės kortelės kopija
  • 1 Fotonuotrauka (3×4 cm)
  • Prašymas
  • Registracijos mokestis 60 €

„Pasirinkta studijų programa suderino abu mėgstamus dalykus – anglų k. ir komunikaciją, tad tapo aišku, ką studijuoti. Čia aukštas lygis, įdomios ir labai konkrečios paskaitos. Jau žinau, kad save matau komunikacijos srityje, nes ji man geriausiai sekasi.“

 Ona Michelbertaitė, VVK studentė

„Prieš pradėdama studijuoti turėjau tam tikrus lūkesčius: patobulinti savo anglų k. ir gauti komunikacijos pagrindus. Ar studijos atitiko mano lūkesčius? Anglų k. man tapo natūrali, sava, mano asmenybės dalimi. Komunikacija tapo ypatinga, nes mus, studentus, ne tik mokė, bet išklausė mūsų idėjas. Realybė Vilniaus verslo kolegijoje nustebino ir pranoko lūkesčius. Ačiū jai už bendrystę, už jausmą, kad ateini į šeimą.“

Marcelė Sirgedienė, VVK alumnė

„Aš norėjau mokytis tarptautinėje aplinkoje ir kita kalba. Tai ir radau. Norėjau gilintis į anglų k., tai ir galiu padaryti. Praėjus keliems studijų mėnesiams labai džiaugiuosi gavusi vidinį patvirtinimą, jog patekau į savo sritį. Kolegijoje jaučiuosi kaip šeimoje. Nėra skirtumo, kad esu pirmakursė: galiu visus pakalbinti, mano progresas yra vertinamas, o dėstytojams rūpiu kaip asmenybė.“

Rūta Guirguis, VVK studentė

„Man patinka kiekvieną dieną išmokti ko nors naujo. Laukiu to jausmo, paskaitų, nes jaučiu, jog augu ir tobulėju. Studijuoju nuotoliniu būdu, tad esu savoje aplinkoje, nereikia ruoštis ir skubėti. Taip mokytis lengviau, o man pačiai geriau sekasi.“

Svetlana Vaitkevičienė, VVK studentė

„Paskaitos man labai patinka. Grupės draugai – puikūs ir aktyvūs. Tokia aplinka paskatino mane drąsiau bendrauti su aplinkiniais. Dingo baimė kalbėti. Dėl to jaučiuosi daug lengviau.“

Kristupas Siniavskis, VVK studentas

Video atsiliepimai:

Aurimas Pumputis, VVK alumnas, Lund universiteto (Švedija) doktorantas

Kornelija Palevičiūtė, VVK alumnė

Įmonės, kuriose dirba VVK studentai:

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983