Kodėl VVK? - Vilniaus verslo kolegija

Kodėl VVK?

6 PRIEŽASTYS, KODĖL VERTA STUDIJUOTI VVK


INOVACIJOS
Europinis studijų lygis, pažangios metodikos, projektinis mokymas.


VERSLUMAS
Studentai turi galimybę išbandyti realų verslą jau mokymosi metu, o įgytas žinias pritaikyti įgyvendindami projektus, atlikdami praktikas. Verslumo studentai mokosi pagal vieną pažangiausių Team Academy® (Suomija) metodiką.


TARPTAUTIŠKUMAS
„Erasmus+“ programa kiekvienam studentui suteikia galimybę išvykti studijuoti, atlikti praktiką ir įgyti darbo patirties užsienio šalyse.


PRIPAŽINIMAS
Nuo 2013 m. Vilniaus verslo kolegija lyderiauja pagal darbdavių pasitenkinimą ir alumnų kuriamą pridėtinę vertę („Reitingų“ duomenys). Šis įvertinimas reiškia, jog darbdaviai ypač vertina ir įdarbina mūsų kolegijos studentus.


DAUGIAKULTŪRINĖ APLINKA
Studijos organizuojamos lietuvių ir anglų kalbomis, tad vyksta tarptautinėje aplinkoje, į kurią kasmet įsilieja dėstytojai ir studentai iš daugiau nei 20 skirtingų šalių. Kiekvienam studentui tai yra unikali galimybė pažinti kitas kultūras, stiprinti užsienio kalbų žinias, bendravimo įgūdžius, užmegzti tvirtą draugystę ir ryšius.


BENDRUOMENIŠKUMAS
Bendruomeniškumas mūsų kolegijoje reiškia lengvai ir paprastai gaunamą informaciją, artimus ryšius su studentais, dėstytojais bei administracija, nuoširdų palaikymą. Tai veikia kaip nuolat motyvuojanti aplinka, padedanti studijuoti tai, kad patinka, įgyvendinti idėjas, vystyti verslus.

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983