Kolegija

Naujienos

Susipažinkite su mūsų kolegijos studentais!

Rūta Guirguis istorija, kaip ji pati sako, nestandartinė. Vilniaus verslo kolegijos užrašą ji pamatė pro langą važiuodama iš darbo pokalbio namo. Paskaičiusi apie studijų programas, ji nusprendė studijuoti anglų k. ir tarptautinę komunikaciją ir kitomis švietimo įstaigomis nebesidomėjo.

Daugiau

Vizitas Sakartvele pagal Erasmus+

Ar žinote, kad Vilniaus verslo kolegija jau ne pirmus metus draugauja su Telavi universitetu Sakartvele? Pagal „Erasmus+“ mainų programą švietimo įstaigoje lapkričio 1-8 d. lankėsi mūsų kolegijos atstovas, dėstytojas, mokymo inovacijų ir verslo vystymo skyriaus vadovas Andrejus Račkovskis.

Daugiau

VVK svečias: Marius Jovaiša

Praėjusią savaitę Vilniaus verslo kolegijos svečiavosi ypatingas žmogus – fotografas, leidėjas, verslininkas, investuotojas Marius Jovaiša.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegijoje didėja ir stiprėja tarptautinė bendruomenė!

Norime pasidžiaugti, kad gausėjančiam tarptautinių studentų būriui nuo šiol padės tarptautinių studentų paramos koordinatoriai. Su rusakalbiais studentais bendraus Bahdan Zhuikou, o anglakalbių studentų integracija užsiims dr. Keisha LaRaine Ingram.

Daugiau

VVK svečias: Mindaugas Strėlis

Praėjusią savaitę į studentų iš anksto pasiruoštus klausimus atsakinėjo „Orion wealth“ vadovas, 15 m. investicinės bankininkystės srityje dirbantis Mindaugas Strėlis.

Daugiau

VVK svečias: paskaita – diskusija apie lyderystę ir komandinį darbą su Egle Stakaitiene

Praėjusią savaitę Vilniaus verslo kolegijos auditorija vos sutalpino visus, norinčius gyvai dalyvauti verslininkiškumo ugdymo paskaitoje su Egle Stakaitiene!

Daugiau

Skelbiame ERASMUS+ konkursą!

Vilniaus verslo kolegija skelbia ERASMUS+ programos konkursą studentų STUDIJOMS ir PRAKTIKAI 2021-2022 m. m. pavasario semestrui

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija dalyvavo tarptautinėje švietimo parodoje „World Edu“!

Vilniaus verslo kolegija dalyvavo tarptautinėje švietimo parodoje „World Edu“, kuri spalio 20-22 d. vyko Kijeve, Ukrainoje.

Daugiau

VVK Verslo vadybos ir marketingo TEAM ACADEMY metodo programos studentai stažavosi Suomijoje!

Studentai kartu su savo koučere Aušra Gaivenienė išvyko komandiruotės į Suomiją. Būtent ten prieš 22 m. atsirado šis pažangus mokymosi metodas, kai mokomasi per darbą komandoje ir praktiką.

Daugiau

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau