Kolegija

Naujienos

Dalinamės dar viena Vilniaus verslo kolegijos studento sėkmės istorija!

Alimas, buvęs Vilniaus verslo kolegijos studentas, o dabar jau ir alumnas, sėkmingai apgynęs bakalauro darbą - verslo planą, įkūrė taisyklos ant ratų įmonę.

Daugiau

VVK Verslo vadybos ir marketingo TEAM ACADEMY metodo programos studentų studijų pradžia strateginėje sesijoje!

TEAM ACADEMY studentai entuziastingai formavo komandą, kėlė tikslus, sutarė dėl naujos komandos bendravimo ir bendradarbiavimo  taisyklių.

Daugiau

Skelbiame nuotolinių ir ištęstinių 2021-2022 mokslo metų studijų pradžią!

Mieli studentai, sveikiname Jus tapus Vilniaus verslo kolegijos bendruomenės dalimi ir su nekantrumu skelbiame studijų organizavimo informaciją ištęstinių ir nuotolinių studijų studentams.

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

#VVKEduBoom2021 savaitė praėjo su įkvėpimu!

Susipažinti, pasisemti įkvėpimo ir energingai pradėti mokslo metų pradžią – toks buvo keturias dienas trukusio „VVKEduBoom 2021“ renginių ciklo tikslas.

Daugiau

VVK bendruomenė dalyvavo “Vilniaus regatoje 2021” !

Pirmąjį rudens savaitgalį, kuris taip nudžiugino fantastišku oru, Vilniaus verslo kolegija dalyvavo renginyje „Vilniaus regata 2021“!

Daugiau

Sveikiname rugsėjo 1-osios proga!

Visiems mūsų kolegijos studentams ir bendruomenei linkime semti žinių gylį ir skleisti savo atradimų šviesą. Juk tai ir yra tikroji išsilavinimo paskirtis – praturtinti save žiniomis ir idėjomis, per save padėti kitam, per veikimą kartu sukurti bendrystę ir draugystę.

Daugiau

Rugsėjo 1-osios šventė!

Kviečiame į rugsėjo 1-osios šventės šurmulį, kuris vyks 2021-09-01 d. 12 val. Vilniaus verslo kolegijoje - Kalvarijų g. 129-401, Vilnius.

Daugiau

VVK EduBoom savaitė pirmakursiams!

Skelbiame rugsėjo pirmos savaitės pirmakursiams skirtą programą!

Daugiau

2021-2022 m.m. studijų organizavimas. Kas jūsų laukia?

Sveiki, mielieji Vilniaus verslo kolegijos studentai! Su nekantrumu laukiame Jūsų visų sugrįžtančių į VVK auditorijas ir virtualias mokymosi klases, nekantraujame susitikti su Jumis, pirmakursiai!

Daugiau

Sveikiname įstojusiuosius į Vilniaus verslo kolegiją!

Dėkojame gausiai dalyvavusiems papildomame LAMA BPO priėmimo etape ir primename, kad tiesioginis priėmimas vyksta iki 2021-09-30 d.

Daugiau

Rugpjūčio 13 d. prasideda antrasis priėmimo studijuoti etapas!

Galimybė pradėti rugsėjį kitaip yra Tavo rankose. Sužinoti daug naujo ir pajusti įkvėpimą iš dėstytojų bei bendramokslių, pakeisti savo profesiją, pagilinti žinias norimoje srityje, išplėsti pažinčių ratą.

Daugiau