VVK alumni - Vilniaus verslo kolegija

VVK alumni

Vilniaus verslo kolegijos alumni klubas – ne pelno siekianti organizacija, įsteigta savanoriškumo pagrindu, siekianti apjungti įvairias absolventų kartas.

Vilniaus verslo kolegijos alumni klubas – ne pelno siekianti organizacija, įsteigta savanoriškumo pagrindu, siekianti apjungti įvairias absolventų kartas.

Tikslas – palaikyti ryšius su aukštojo mokslo institucija, kurti ir puoselėti socialinį dialogą bei padėti tobulinti profesines ir bendrąsias kompetencijas.

Klubo narius kviečiame susitikti su jiems dėsčiusiais dėstytojais, bendrakursiais, užmegzti bei puoselėti naujas pažintis su esamais kolegijos studentais, dalintis įgyta patirtimi ir kurti naujas vertes.

Tapę VVK alumni klubo nariais prisidėsite prie kolegijos alumnų tinklo didinimo, palaikysite ryšius tiek su studijų bendraminčiais, dėstytojais bei kitais bendruomenės nariais, dalinsitės žiniomis, patirtimi ir kursite naujas vertes.

Kaip tapti nariu? Užsiregistruokite žemiau pateiktoje registracijos formoje ir luktelkite kol su jumis susisieks.

Kolegijos alumni kviečiame jungtis į alumnų klubą registruojantis štai čia:

REGISTRACIJA

Gediminas Česnavičius

Gediminas Česnavičius prieš penkiolika metų Vilniaus verslo kolegijoje studijavo verslo vadybą ir marketingą. Ar lengva jam buvo pasirinkti, ką studijuoti, ką jis veikia dabar ir kokį patarimą duotų ieškančiam savo kelio? Kviečiame pažiūrėti!

 

 

Marcelė Sirgedienė

Kiekvienas iš mūsų turime ne vieną talentą – tuo įsitikinome pakalbinę šiais metais Vilniaus verslo kolegiją baigusią Marcelę Sirgedienę.

Pabaigusi mokyklą ji įstojo į VU mokytis anglų k. Studijų nebaigė, nes įstojo… į vaidybą. Taigi Marcelė – profesionali aktorė, kurios niekaip nepaleido trauka anglų kalbai.

“Kai pradėjau vaidinti, supratau, kad nenoriu apleisti anglų k. ir gauto įdirbio. Nusprendžiau toliau mokytis šios kalbos. Kolegija tam buvo puiki vieta, nes studijos savaitgaliais man yra patogios. Mano tikslas – gauti žinių, įtvirtinti ankstesnes ir gauti išsilavinimą. ”– pasakojo VVK alumnė, Marcelė Sirgedienė.

 

Darius Sinkevičius

VVK absolventas Darius yra įmonės „KRKA Lietuva“ direktorius. Filmuke Darius dalinasi apie studijas VVK ir savo patirtį.

 

Aurimas Pumputis

Susipažinkite su mūsų alumnu Aurimu Pumpučiu, kuris galimybę mokytis mūsų kolegijoje pavertė savo sėkme! Plačiau trumpame video filmuke!

 

 

Alim Rubinskiy

VVK absolventai nepaliauja stebinti savo veiklomis, kuriomis užsiima. Alimas yra VVK alumnis, kuris sukūrė verslą ant ratų, kokį? Pažiūrėkite! Alimas VVK studijavo Verslo vadybą ir marketingą.

 

Marius Bitautas

Ką duoda studijos turint darbo ir gyvenimo patirties? Ir ar yra amžiaus riba, iki kada galima siekti magistro laipsnio? Atsakymai į šiuos klausimus – Marius Bitautas, 2022 metais puikiai baigusio logistikos verslo studijas, istorijoje.

 

2022 metais Vilniaus verslo kolegiją baigė pirmoji verslo vadybos ir marketingo TEAM ACADEMY karta. Kokie yra TEAM ACADEMY alumnų atsiliepimai? Pakalbinome keletą absolventų, kurie pasidalino, kas jiems labiausiai patiko studijuojant pagal šį metodą, kur kilo daugiausia iššūkių ir ką ketina veikti ateityje.

Anton Shcherbak

 

Mantas Lapinis

 

 

Haroldas Barauskas

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983