Užsakomieji darbai įmonėms - Vilniaus verslo kolegija

Užsakomieji darbai įmonėms

Vilniaus verslo kolegijos studentai siūlo unikalias ir profesionalias paslaugas įmonėms !

Įsitraukite į bendradarbiavimą su VVK studentais, kad gautumėte sprendimus įvairiose verslo srityse, nuo dizaino ir skaitmeninio marketingo iki verslo konsultacijų. Užsakykite paslaugas ir patirkite jaunimo entuziazmą ir kūrybingumą jūsų projektuose!

Įgyvendinti projektai:

„iSnacks“

Surasti klientų ką tik įsteigtai įmonei, kurioje dirba studentai, – ne toks paprastas uždavinys, todėl kai „Team academy“ studentai Haroldas Barauskas, Mantas Lapinis ir Kasparas Mišinas suprato, jog turi pirmąjį didesnį klientą, jų džiaugsmui nebuvo ribų. „iSnacks“ – taip vadinasi įmonė, patikėjusi studentų gebėjimais ir atsidavimu. Tai savitarnos krautuvėlių ir pardavimų automatų paslaugas teikianti įmonė, kuri į studentus kreipėsi su konkrečių darbų sąrašu ir sąmata.

„Pasiėmę sąrašą, visa komanda susėdom ir, eidami pagal kiekvieną punktą, tikrinome, ką ir kaip reikės padaryti, ar mes sugebėsime tai atlikti. Tai buvo vienas iš rimtesnių mūsų projektų, nes reikėjo įgyvendinti daugiau nei vieną užduotį. Supratome, kad veiklos turės visi, tad darbus reikėjo pasiskirstyti ir tarpusavyje aiškiai susitarti“, – prisiminė studentas Mantas Lapinis.

Komandos laukė tokios užduotys kaip sukurti tinklalapį, savitarnos krautuvėlių apipavidalinimą, užsiimti paslaugos sklaida, kurti maketus, fotografuoti ir pan.

Šiai įmonei, Vilniaus verslo kolegijos studentai atliko rinkos tyrimų projektą. Kliento pageidavimu tyrė saulės energetikos bendroves įsikūrusias Anglijoje bei Airijoje.

Pakalbinome “Saulės grąžos” rinkodaros vadovę Deimintą Noreikienę. Ko ji tikėjosi prieš samdydama studentus numatytam projektui, kokių rezultatų sulaukė ir kas ją nustebino?

Kviečiame pažiūrėti!

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983