Kolegija

VVK Buzz

Pirmasis video įrašas iš VVK studijos!

Jūsų dėmesiui – pirmas trumpas vaizdo įrašas iš VVK studijos! Kaip savęs pažinimas yra susijęs su kūrybiškumu ar verslo projekto įgyvendinimu? Pažiūrėkite įrašą ir išgirsite atsakymą.
Daugiau

Kas yra geras pasirinkimas? Klausiame psichologo ir VVK dėstytojo Tomo

Kas yra geras pasirinkimas? Kolegija ar Universitetas? - į šiuos ir kitus klausimus atsako VVK dėstytojas - psichologas Tomas Butvilas.
Daugiau

VVK diplomų teikimo šventės akimirkos 2020!

Vaizdo įraše matote Vilniaus verslo kolegijos diplomų įteikimo šventės 2020 akimirkas. Kiekvienais metais su džiaugsmu palydime absolventų grupę į plačiuosius vandenys! Video kalba pats už save.
Daugiau

Ką prisimenate iš studijų laikų? – ,,Buvo visko” – sako VVK absolventė.

Dalinamės dar vienu nuotaikingu VVK video. Ką prisimenate iš studijų laikų? – ,,Buvo visko” – sako VVK absolventė. Kokias patirtis […]
Daugiau

Ar studijuojant Vilniaus verslo kolegijoje man pavyks derinti darbą su studijomis?

Nerimauti dėl finansinės padėties studijų metais yra visiškai normalu ir žmogiška. VVK studentai su tokiomis situacijomis tvarkosi puikiai.
Daugiau

RIMTI POKALBIAI APIE NUOTOLINES STUDIJAS SU VVK DĖSTYTOJU ANDREJUMI

Vis dar galvoji kaip suderinti darbą su studijomis? Bijai, kad nepavyks? VVK siūlo išeitį – NUOTOLINES STUDIJAS.
Daugiau

Vilniaus verslo kolegija man yra ne tik darbo vieta! – Jūratė Butvilė

Štai ką apie VVK sako Ekonomikos ir verslo katedros vedėja, bei ištęstinių studijų koordinatorė Jūratė Butvilė, kuri niekada nelieka abejinga studentų rūpesčiams ir klausimams.
Daugiau

Kaip sekasi VVK alumniams baigus kolegiją?

Turizmo ir renginių studijų programos studentė Irina Ruban VVK baigė 2019 metais. Nespėjus prabėgti nė metams Irina sukūrė savo verslą Vokietijoje, atidarė renginių organizavimo įmonę "Chill Events".
Daugiau

VVK direktorės Jolantos Skirgailės kalba išleistuvių proga

Mieli svečiai, kolegos, absolventai… Taip, nuo šiandien jus vadinsime absolventais, alumniais. Jau vien tik šis faktas 2020 metams suteiks išskirtinumo […]
Daugiau

Ką apie VVK sako dėstytojai, studentai ir socialiniai partneriai? Išgirsk!

VVK gali tapti Tavo sėkmingo starto pradžia.
Daugiau

UNLIT tai VVK studentų sukurtas žaidimas, išbandyk!

Sveikiname su debiutu ir kviečiame visus išbandyti šį žaidimą STEAM'E. 
Daugiau

Tavo ateitis yra IT?

VVK gali rinktis 3 programas iš Informacinių technologijų katedros: Interaktyvios medijos ir technologijos, Programavimas ir internetinės technologijos ir Žaidimų kūrimas.
Daugiau

O taip! Mes pasirodėme leidinyje ,,KUR STOTI’’ 2020

O taip! Mes pasirodėme leidinyje ,,KUR STOTI’’ 2020. Esame 179-ame puslapyje. Pasijungiam! Šiame leidinyje rasi 2020 m. VVK studijų programas, […]
Daugiau

Rubrika Dėstytojas (-a) iš art‘i

Nori sužinoti daugiau apie savo dėstytojus? Tačiau nedrįsti užkalbinti? Kokie jie, ką mėgsta veikti. Ar turite panašumų? Kviečiame skaityti rubriką Dėstytojas (-a) iš art‘i.
Daugiau

,,Kiekvienos organizacijos internetinė svetainė yra tarsi jos vizitinė kortelė” – sako VVK studentai

Programavimo ir internetinių technologijų (PIT) studentų grupė Lietuvos vaikų vėžio asociacijai ,,Paguoda'' sukūrė internetinę svetainę.
Daugiau

VVK absolventas Darius yra „KRKA Lietuva“ direktorius. Nori išgirsti apie jo pasirinkimus ir karjerą?

,,Tiesiog reikia pradėti ir siekti savo tikslų'' - sako VVK absolventas "KRKA" direktorius Darius.
Daugiau

IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė

Interaktyvių medijų specialistas turi išmanyti vizualiuosius menus. Dalinasi VVK IT katedros vedėja Violeta Jadzgevičienė. Klausykis pilno įrašo.  
Daugiau

UAB „DS Construction“ siūlo praktikos ir darbo vietas VVK studentams!

VVK studentai ypač gerai vertinami darbdavių, ką įrodo ir VVK lyderiaujanti pozicija pagal reputaciją tarp darbdavių Lietuvoje (2013-2019 m. žurnalo Reitingai duomenimis).
Daugiau

Kodėl rinktis Logistikos verslą? Įžvalgomis dalinasi VILMANTAS LADYGA „3p logistics UAB“

Transporto ir logistikos bendrovės sukuria apie 12% pasaulinės ekonomikos BVP, o rinka – milžiniška ir atverianti didžiules galimybes. Mūsų darbe nėra monotonijos, nes verslas labai dinamiškas, kiekviena diena skirtinga, nauji iššūkiai ir sprendimai.
Daugiau

Anglų kalbos ir komunikacijos dėstytojas Andrejus Račkovskis sako, kad profesija jį pasirinko, o ne jis ją.

Esu tam, kad padėčiau studentui atrasti jam geriausią mokymosi būdą, suprasti ko jis iš tikrųjų nori iš studijų, kaip jas paversti galimybėmis planuojant savo karjerą – nuosekliai, kryptingai ir užtikrintai.
Daugiau

„Team Academy®“ – tik VVK

Atrasti savo pomėgį, kuris galėtų tapti sėkminga veikla, nešančia pajamas? Atsispirti prieš kitų nuomones ir turėti drąsos mokytis, veikti tai, ką nori? Apie tai ir dar daugiau skaityk šiame straipsnyje, kuriame patirtimi dalinasi VVK Verslo vadybos ir marketingo Team Academy® metodu pirmo kurso studentai!
Daugiau

„Man labai patinka kurti kompiuterinius žaidimus“ – sako Paulo, VVK Žaidimų kūrimo programos absolventas

Apie tai, kaip Paulo sekėsi studijuoti VVK ir gyventi Vilniuje, žiūrėkite šiame interviu. Paulo pasakoja anglų kalba.
Daugiau

Studijuoti Vilniaus verslo kolegijoje – iš kartos į kartą perduodama tradicija!

Edvinas Bendaravičius yra VVK alumni. Jo istorija intriguoja jau nuo pirmos interviu minutės, nes jo tėtis taip pat studijavo VVK! Nori mokytis, dirbti ir suderinti laisvalaikį? Paklausyk Edvino, jis dalinasi savo įžvalgomis kaip studijuojant VVK Verslo vadybą ir marketingą ištęstine studijų forma jam pavyko viską suderinti!
Daugiau

Patarimai būsimiems studentams!

Patarimai būsimiems studentams! Apie studijų patirtį bei galimybes Vilniaus verslo kolegijoje pasakoja VVK Turizmo ir renginių studijų programos alumni Karolina Noreikaitė.
Daugiau

,,Šeštadienį mokaisi, o kitomis dienomis dirbi” – VVK Alumni Gražina Valiukaitė

Programavimas ir internetinės technologijos – VVK alumnė Gražina Valiukaitė pasakoja, kodėl yra verta derinti šeštadienines studijas Vilniaus verslo kolegijoje su darbu!
Daugiau

Alim Rubinskiy

Džiaugiamės VVK absolvento Alim Rubinskiy verslo sėkme ir linkime jam toliau užtikrintai augti ir plėstis! Kviečiame žiūrėti Alimo istoriją.
Daugiau