Kolegija

Biblioteka

Biblioteka

NAUJOS KNYGOS

Kūrybos komunikacija

Knygoje pateikiamos Algio Mickūno paskaitos drauge su Tomo Kačerausko diskusijomis. Šis dviejų filosofijos profesorių dialogas – nelyginant prasmių sumuštinis: pokštai ir anekdotai, dzenbudistinės patirtys, fenomenologiniai svarstymai, tarpkultūriniai palyginimai, pasaulio prakalbinimai ir poetiniai įvardijimai. Visa tai veda veikiau praktiniais nei teoriniais kūrybos komunikacijos takais. Šioje atverstoje knygoje – daugybė Mickūno kelionių po tolimiausius pasaulio kraštus detalių. Tai neįprastas vadovėlis – jame nėra mokyklinių tiesų, bet apstu klausimų apie mūsų buvimą pasaulyje.

Handbook on Tourism Product Development

Dėstytojos Dalios Prakapienės rekomenduojama knyga “Handbook on Tourism Product Development” yra puiki metodinė priemonė sistemingai atskleidžianti turizmo produkto vystymo principus, būdus ir veiksmus. Ypatingai ją rekomenduoju tiems, kurie tik pradeda kurti turizmo produktus ir stengiasi suvokti produkto vystymo įmantrybes. Knygoje rasite patarimų kaip teisingai įvertinti geografinę vietovę ir  jos turistiniam potencialui darančius veiksnius; kaip teisingai suplanuoti, įvertinti ir išplėtoti turizmo produktą naudojant įvairius metodus. Tekstai parašyti glaustai ir aiškiai, daug vaizdinės/ grafinės medžiagos.

This is Marketing

This book teaches you how to identify your smallest viable audience; draw on the right signals and signs to position your offering; build trust and permission with your target market; speak to the narratives your audience tells themselves about status, affiliation, and dominance; spot opportunities to create and release tension; and give people the tools to achieve their goals.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bibliotekos paskirtis – užtikrinti aprūpinimą kolegijos bendruomenę informacijos ištekliais, teikti paslaugas, atitinkančias kolegijos studentų, dėstytojų ir bendruomenės poreikius. Kolegijos studentai nemokamai naudojasi bibliotekos knygų fondais, interneto ryšiu, studijų programos dalykų konspektais, paruoštais kolegijos dėstytojų.

Sparčiai vystantis technologijoms, norint būti patrauklia bei modernia biblioteka 2010 metais VVK biblioteka tapo Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacijos (LMBA) narė. O 2017 m. – Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos konsorciumo (eLABa) narė.

Prenumeruojamos duomenų bazės

PRENUMERUOJAMOS DUOMENŲ BAZĖS

EBSCOPublishing

Tai viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas, kurį sudaro įvairios visatekstės ir bibliografinės periodinių leidinių straipsnių duomenų bazės socialinių, humanitarinių, medicinos ir technikos mokslų klausimais:

 • Academic Search Premier
 • Business Source Premier
 • ERIC
 • Health Source: Nursing/Academic Edition
 • Health Source – Consumer Edition
 • Library, Infromation Science&Technology Abstracts
 • MasterFILE Premier
 • MEDLINE
 • Newspaper Source
 • Regional Business News
 • Teacher Reference Center
 • Green File
EBSCOPublishing
http://search.epnet.com/

Emerald Management eJournals

Tai viso teksto mokslinių žurnalų duomenų bazė, į kurią įeina verslo, vadybos, marketingo, informacijos ir komunikacijos mokslų viso teksto žurnalai.

Emerald Management eJournals
https://www.emerald.com/insight/

Taylor&Francis

Tai viso teksto mokslinių žurnalų duomenų bazė, į kurią įeina verslo, vadybos, marketingo, informacijos ir komunikacijos mokslų viso teksto žurnalai.

Prisijungimas tik iš kolegijos kompiuterių. Nuotoliniams vartotojams reikalingi slaptažodžiai, kuriuos galite sužinoti kolegijos bibliotekoje arba el. paštu rita@kolegija.lt

Prenumeruojamos VILNIUS TECH el.knygos nuotoliniams vartotojams

Naudojimosi instrukcija ČIA
Prisijungimas prie el.knygų platformos URL adresu https://www.ebooks.vgtu.lt/
Prisijungimo duomenys:

Vartotojo vardas: VVKolegija

Slaptažodis: vvkolegija

Elektroninė biblioteka eLABa

Elektroninė biblioteka eLABa

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinė sistema (toliau – eLABa) – tai nacionalinė Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka, kurioje kaupiami ir viešai prieigai teikiami mokslo ir studijų dokumentai ir / arba jų metaduomenys:

 • Lietuvos mokslo ir studijų institucijų dėstytojų, mokslo darbuotojų ir studentų paskelbtos publikacijos;
 • Lietuvos mokslo ir studijų institucijų tvirtinami studijų baigiamieji darbai, daktaro disertacijos ir jų santraukos, habilitacijos procedūrai teiktos mokslo darbų apžvalgos;
 • Lietuvos mokslo ir studijų institucijų prenumeruojamos ar atvirosios prieigos duomenų bazių dokumentai.

Virtuali VVK biblioteka (VVK VB) tai integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti prenumeruojamose duomenų bazėse, atviros prieigos elektroniniuose ištekliuose, Lietuvos akademinėje elektroninėje bibliotekoje (eLABa), kitų Lietuvos universitetų bibliotekų ištekliuose.

eLABa – Lietuvos akademiniai ištekliai
https://elaba.lvb.lt/
Knygų elektroninis katalogas OPEN BIBLIO 
Šiame kataloge galite pasižiūrėti kokios knygos yra VVK bibliotekoje, o norintiems pasiimti leidinį reikia atvykti į VVK biblioteką.

Dokumentų kopijavimo ir spausdinimo paslaugos

Įsigyti užprogramuotą kortelę galite bibliotekoje:

Paslauga Kaina
50 kreditų kortelė 2,80 €
100 kreditų kortelė 5, 30 €
Darbų įrišimas 3, 00 €

Kontaktai

Kontaktai

+370 5 215 48 84 Skambinti
rita@kolegija.lt Rašyti
Darbo laikas
I – IV 8:30 – 17:30 val.
V Nedirba
VI 8:30 – 15:00 val.
VII Nedirba

 

Adresas
Vilniaus verslo kolegija
Kalvarijų g. 129-401,
LT – 08221,
Vilnius, Lietuva