D.U.K

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 

Šioje skiltyje pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus. Savo klausimus siųsk el. adresu: info@kolegija.lt – į juos mes atsakysime asmeniškai, o dažniausiai užduodamus klausimus patalpinsime šioje skiltyje.

KOKIU BŪDU GALIU ĮSTOTI Į VVK?

Priėmimas yra vykdomas dviem būdais:

 1. TIESIOGINIS stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vykdomas nuo 2021 m. kovo 1 d. iki rugsėjo 30 d. Kalvarijų g. 129 – 401, Vilniuje,  4 aukštas (administracija).
 2. LAMA BPO BENDRASIS PRIĖMIMAS į pirmosios pakopos nuolatinių ir ištęstinių studijų valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vykdomas internetu adresu lamabpo.lt nuo 2021 m. birželio 1 d.  pagal  Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (toliau – LAMA BPO) numatomus terminus ir procedūras. Daugiau informacijos rasite čia: www.lamabpo.lt

Priėmimą į Vilniaus verslo kolegiją nustato 2021 m. priėmimo į Vilniaus verslo kolegijos taisyklės.


TIESIOGINIS PRIĖMIMAS

 1. Ateik į Vilniaus verslo kolegiją adresu Kalvarijų g. 129-401, Vilnius, 4 aukštas (administracija) užpildyk stojimo prašymą ir pateik reikiamus dokumentus.
 2. Atsiųsk užpildytą stojimo prašymą ir reikiamus dokumentus el. paštu priemimas@kolegija.lt

KOKIUS DOKUMENTUS TURIU PATEIKTI?

Privalomi dokumentai:

 1. Užpildytas stojimo prašymas
 2. Nuotrauka
 3. Pasas arba ID kortelė
 4. Brandos atestatas ir jo priedas
 5. 30 eurų registracijos mokestis (galima mokėti vietoje arba iš anksto pavedimu)

Papildomi dokumentai:

 1. Motyvacinis laiškas (galimybė gauti papildomai 1,5 balo prie konkursinio balo. Daugiau informacijos 2020 m. priėmimo taisyklėse)
 2. Kiti dokumentai (diplomai, sertifikatai)
Užpildytas stojimo prašymas Atsisiųsti
Motyvacinis laiškas Atsisiųsti

KOKIŲ PAPILDOMŲ BALŲ GALIU TIKĖTIS STOJANT TIESIOGIAI?

Vilniaus verslo kolegija studentus vertina kaip žmones, ne tik pasiekusius tam tikrą akademinių žinių ir gebėjimų lygį, bet ir kaip asmenybes, norinčias ir gebančias savo profesinį augimą sieti su asmeniniu tobulėjimu. Visa kolegijos bendruomenė ir pati studijų aplinka skatina studentus ugdyti savo įvairiapusius polinkius ir gebėjimus, aktyviai dalyvaujant kolegijos, Vilniaus miesto ir šalies gyvenime. Todėl mums labai svarbu, kokie nauji žmonės įsilieja į mūsų kolegijos studentų bendruomenę, kaip jie projektuoja savo studijų ir profesinę ateitį ir kokiu laipsniu jie yra pasirengę dalyvauti kolegijos gyvenime.

 1. Studijų motyvacijos įvertinimas stojančiajam gali papildomai pridėti iki 1,5 balo (daugiau informacijos – 2021 m. priėmimo į Vilniaus verslo kolegiją taisyklėse). Studijų motyvacijos vertinimą sudaro:
  1. Motyvacinis laiškas
  2. Pokalbis
  3. Papildomai pateikiami dokumentai (pvz., apie dalyvavimą su būsima specialybe susijusioje praktinėje veikloje, savanorystės veiklą ir kt.).

Taip pat papildomi balai skiriami:

 1. Asmenims, turintiems aukštąjį koleginį ir (arba) universitetinį išsilavinimą – 1 balas.
 2. Asmenims, baigusiems profesinio mokymo programas –  0,5 balo.

KADA SUŽINOSIU AR ĮSTOJAU?

Priėmimo komisijos posėdžiai vyksta antradieniais. Stojimo rezultatai yra skelbiami kiekvieną trečiadienį iki 12 val.
Su kandidatais, pateikusiais motyvacinį laišką, priėmimo komisija susisiekia ir derina pokalbio laiką individualiai.

KOKIE YRA STOJIMO REIKALAVIMAI?

Asmenys geriausiųjų eilėje rikiuojami pagal pagrindinius ir papildomus kriterijus, išreiškiamus balais. Pagrindinius ir papildomus kriterijus nustato 2021 m. priėmimo į Vilniaus verslo kolegiją taisyklės.

AR GALIU STUDIJUOTI NEMOKAMAI?

Ne, studijos Vilniaus verslo kolegijoje yra mokamos.

AR GALIMA GAUTI SOCIALINĘ STIPENDIJĄ IR KITAS IŠMOKAS?

Taip, galima. Aprašus ir skyrimo tvarką rasite paspaudę čia -> https://vsf.lrv.lt/lt/studentams/soc-stipendijos

AR VILNIAUS VERSLO KOLEGIJA TURI BENDRABUTĮ?

Ne, kolegija neturi privačių bendrabučių. Tačiau galime Jus nukreipti į savo partnerius, kurie Jums gali suteikti kambarį bendrabutyje. Kreipkitės į administraciją el.paštu: info@kolegija.lt arba tel. +370 616 55 422 +370 5 215 48 84

AR PASIRINKUS NUOTOLINES STUDIJŲ PROGRAMAS ATSISKAITYMAMS REIKIA ATVYKTI GYVAI?

Visi atsiskaitymai ir paskaitos vyks per nuotolį. Žinoma, pirmus keletą kartų teks atvykti į kolegiją, kad susipažintumėte su mumis ir aplinka 🙂 O po to viskas nuotolinio pobūdžio seka.