Apie mus - Vilniaus verslo kolegija

Apie mus

Laikmetis, kuriuo gyvename, atveria nuostabias galimybes ir nuolatinius iššūkius. Mes rengiame savo studentus būti atviriems laikmečio iššūkiams ir realizuoti savo svajones pasirinktoje profesinėje veikloje. Kolegijos sukaupta patirtis, dėmesys studijų kokybei, programų įvairovė bei dinamiška reakcija į pokyčius rinkoje yra svarus pagrindas kurti bei skleisti unikalią mokymo ir mokymosi gerąją patirtį. Aktyvus mūsų studentų, dėstytojų, administracijos darbuotojų, įvairių partnerių įsitraukimas į mokymosi procesą, entuziazmą skatinantis dialogas, komandinis darbas ir kūrybingas bendravimas bei bendradarbiavimas – mūsų bendros sėkmės garantas.

Istorija

Vilniaus verslo kolegija pradėjo veiklą 1989 metais kaip viena pirmųjų nevalstybinių aukštųjų mokyklų. 2001 metais institucijai suteiktas kolegijos – aukštosios neuniversitetinės mokyklos statusas ir teisė išduoti absolventams valstybės pripažintą aukštojo mokslo diplomą. Nuo 2007 metų Vilniaus verslo kolegija – aukštoji akredituota mokykla, turinti teisę suteikti profesinio bakalauro laipsnį. Nuo 2012 metų kolegijos absolventai yra labiausiai vertinami darbdavių. Nuo 2013 metų kiekvienų metų duomenys rodo, kad net 92,6 % absolventų sėkmingai įsidarbina, įkuria ar vysto savo verslą. Dalis absolventų tęsia studijas šalies ir užsienio universitetuose bei koledžuose. Nuo 2013 metų iki dabar Vilniaus verslo kolegija reitinguose užima pirmąją vietą pagal absolventų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimus. 2014 metais kolegijos veikla teigiamai įvertinta tarptautinių ekspertų ir Studijų kokybės vertinimo centro sprendimu Vilniaus verslo kolegija akredituota maksimaliam laikotarpiui.

Nuo 2013 metų kolegija sėkmingai įžengė į tarptautines rinkas pradėdama vykdyti tarptautines studijas anglų kalba, kurios jau dabar sulaukė studentų iš 22 šalių, tokių kaip Baltarusija, Estija, Čekijos Respublika, Ukraina, Rusija, Gruzija, Armėnija, Azerbaidžanas, Kazachstanas, Turkija, Nigerija, Angola, Brazilija, Šri Lanka, Indija, Pakistanas, Iranas.

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983