Naujiems absolventams įteikti studijų baigimo diplomai! - Vilniaus verslo kolegija

Naujiems absolventams įteikti studijų baigimo diplomai!

Birželio 30 d. Sapiegų parke po karštu vasaros dangumi įvyko iškilminga Vilniaus verslo kolegijos diplomų įteikimo šventė. Šįkart tai ir jubiliejinė šventė, nes Vilniaus verslo kolegiją baigė jau 30-oji absolventų karta. Ir šią, ir ankstesnes kartas vienija tas pats šventinis jaudulys, džiaugsmas, šypsenos ir pasididžiavimas. Taip ilgai siektas diplomas pagaliau rankose!

Kaip sveikinimo kalboje sakė direktorė dr. Gitana Neverienė, „šiandien kiekvienas absolventas yra savo sukurtos istorijos herojumi, kuris gali didžiuotis tuo, ką pasiekė. Noriu nuoširdžiai priminti: kolegijos durys jums visada atviros. Prisijunkite prie kolegijos alumnų, tapkite mūsų socialiniais ar verslo partneriais, o gal ir dėstytojais“.

2022-ieji yra ypatingi Vilniaus verslo kolegijos „Team academy“ studentams, kurie verslo vadybą ir marketingą studijuoja pagal pažangų suomių metodą. Prieš trejus metus pirmieji Lietuvoje išdrįsę išbandyti visiškai kitokio pobūdžio studijas, savo atkaklumo, darbštumo ir vidinės motyvacijos dėka jie tapo pirmąja „Team academy“ karta. Kartu su diplomais šie studentai gavo specialias statulėles.

Apsupti būrio artimųjų, besidžiaugiančių dėstytojų ir kolegijos bendruomenės naujieji Vilniaus verslo kolegijos absolventai emocingai pabaigė vieną ir pradėjo kitą savo gyvenimo etapą. Ačiū, kad savo asmeniniam tobulėjimui pasirinkote mūsų kolegiją! Kaip savo sveikinimo kalboje sakė „Team academy“ studentų koučerė Aušra Gaivenienė, „nesvarbu, kokį gyvenimo kelią pasirinktumėte, svarbiausia – būkite laimingi!“.

https://youtu.be/bF7QhzZEoRo

Atgal

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983