UNITY IN DIVERSITY - Vilniaus verslo kolegija

UNITY IN DIVERSITY

Projekto tikslas – Language skills and intercultural issues in the hospitality industry: unity in diversity in the EU labour market – Kalbiniai įgūdžiai ir tarpkultūriniai iššūkiai (problemos) svetingumo industrijoje: vienybė įvairovėje ES darbo rinkoje.

Projekto koordinatorius – Turisticka i ugostiteljska skola, Dubrovnik, Kroatija. Projekte dalyvavo partnerinės institucijos iš 9 šalių: Kroatijos, Latvijos, Italijos, Jungtinės Karalystės, Rumunijos, Turkijos, Čekijos Respublikos ir Lietuvos (VVK).

Įvykdyta veikla:

 • Vilniaus verslo kolegijoje projekto partnerių susitikimas apie žaidybinių elementų įtraukimą į interneto platformą. Kolegijos dėstytojai vedė mokymus.
 • Projekto partnerių susitikimas Rygoje, kur dalyvavo ir VVK dėstytojai – buvo aptartos projekto veiklos bei jų tobulinimas.
 • Projekto partnerių susitikimas Kutna Hora, Čekijoje. Buvo aptarta projekto eiga, sukurtos užduotys, bei pasiruošimas platformos pilotavimui su studentais bei kitais žmonėmis, kuriems toks produktas aktualus.
 • Sukurtų internetinių užduočių pilotavimas, kurį atliko VVK dėstytojai kolegijoje bei už jos ribų. Pilotavime dalyvavo daugiau kaip šimtas žmonių, daugiausia studentų iš VVK ir SMK. Jų grįžtamasis ryšys atskleidė, jog projekto metu sukurtos užduotys jiems aktualios, naudingos bei įdomios.
 • Sukurtos internetinės užduotys, lavinamieji žaidimai bei video filmukai (nufilmuoti ir įgarsinti VVK komandos) kaip numatyta projekte. Visa tai iš anglų kalbos išversta į lietuvių ir švedų kalbas.
 • Studijų paroda Tbilisyje.
 • Projekto buvo pristatymas Varpo (Vilnius) gimnazijos moksleiviams ir mokytojams.
 • Dalyvavimas Stambule vykusioje tarptautinėje švietimo parodoje. Buvo pristatyta tarptautinė kolegijos veikla ir vykdomi tarptautiniai projektai.
 • Kartu su Socialinių mokslų kolegija buvo organizuota tarptautinė savaitė „Joint International week: Accepting Diversity“. Buvo organizuota konferencija apie tarptautinių studentų integraciją, pasidalinta gerąja patirtimi. Dalyviai atvyko iš 14 šalių: Turkijos, Estijos, Jungtinė Karalystės, Kosovo, Ispanijos, Slovakijos, Portugalijos, Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos, Makedonijos, Čekijos, Laoso ir Pietų Korėjos

https://www.facebook.com/pg/Kolegija/photos/?tab=album&album_id=2201394843204808

 • Susitikimas su mokyklos bendruomene Bila Tserkva miestelyje, Ukrainoje.
 • Studijų dienose Ukmergėje ir Utenoje.
 • 2018 m. birželio 4-6 dienomis Dubrovnike vyko baigiamoji projekto konferencija. Renginyje dalyvavo dėstytojai, mokytojai, turizmo centrų darbuotojai, kitos suinteresuotos šalys iš 9 projekte dalyvaujančių šalių. Projekto partneriai pristatė pačių sukurtą internetinę mokymosi platformą, http://esolams.eu/unity/programėles išmaniesiems telefonams siekiant mokytis 16 kalbų. Konferencijos dalyviai diskutavo su ekspertais iš įvairių šalių kaip geriau panaudoti sukurtą priemonę dėstant užsienio kalbą svetingumo studijų programų studentams tiek profesinėse, tiek aukštosiose mokyklose, kaip ją pritaikyti suinteresuotų žmonių poreikiams iš kitų sričių, pvz. užsienyje keliaujantiems turistams, vertėjams, svetingumo programų dėstytojams ne užsienio kalbų paskaitose.

Daugiau informacijos: languages4all.eu

Atgal

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983