Rugpjūčio 3 d. prasideda antrasis priėmimo studijuoti etapas! - Vilniaus verslo kolegija

Rugpjūčio 3 d. prasideda antrasis priėmimo studijuoti etapas!

Galimybė pradėti rugsėjį kitaip yra Tavo rankose. Sužinoti daug naujo ir pajusti įkvėpimą iš dėstytojų bei bendramokslių, pakeisti savo profesiją, pagilinti žinias norimoje srityje, išplėsti pažinčių ratą.

Jei atėjo abejonė, ar sugebėsi, ar pavyks mokslus suderinti su darbu ir asmeniniu gyvenimu, ar verta, nes esi jaunas ir neapsisprendęs arba neva per senas (mes žinome, kad tai dažniausiai būna ne Tavo, o kitų mintys, kuriomis patikėjai)… Atmesk visus „bet“ ir pasikliauk viduje kirbančiu noru pabandyti. Patikėk – iš studentų girdėjome tiek daug kartų, jog sprendimas studijuoti buvo vienas geriausių jų gyvenime.

Antrasis priėmimo etapas – tai Tavo galimybė pasakyti TAIP savo svajonei, ketinimui, išsikeltam tikslui! 

Pateikti paraišką į norimą studijų programą LAMA BPO platformoje gali rugpjūčio 3 – 5 dienomis.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 10 d. iki 12 val. Stojančiųjų patogumui suteikiama galimybė sutartis sudaryti tiek elektroniniu būdu (nuo rugpjūčio 10 d. 15 val. iki 12 d.), tiek atvykus į kolegijos patalpas (nuo rugpjūčio 11 d. 8 val. iki 12 d. 17 val.) adresu – Kalvarijų g. 129, Vilnius, (4 aukštas).

Tiesioginis priėmimas mūsų kolegijoje vyksta iki rugsėjo 1 d.

Primename, jog studijos Vilniaus verslo kolegijoje – tai galimybė studijuoti lanksčiai, pritaikant studijas prie savo poreikių. Pasirink norimą kalbą (lietuvių, anglų k.) ir studijų formatą (dieninės, ištęstinės, nuotolinės). Studijuoti gali iš bet kurio pasaulio miesto derindamas studijas su darbu ir asmeniniu gyvenimu!

Paversk galimybes savo sėkme!

Pasidairyk po studijų programas:

https://www.kolegija.lt/studiju-programos

SUŽINOK DAUGIAU:

+370 616 55 422, +370 615 96 680

info@kolegija, priemimas@kolegija.lt

Atgal

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983