D.U.K. - Vilniaus verslo kolegija

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Šioje skiltyje pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus. Savo klausimus siųsk el. adresu: info@kolegija.lt – į juos mes atsakysime asmeniškai, o dažniausiai užduodamus klausimus patalpinsime šioje skiltyje.

Priėmimas yra vykdomas dviem būdais:

  1. TIESIOGINIS stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vykdomas nuo 2022 m. balandžio 1 d. iki rugsėjo 1 d. Kalvarijų g. 129 – 401, Vilniuje,  4 aukštas (administracija).
  2. LAMA BPO BENDRASIS PRIĖMIMAS į pirmosios pakopos nuolatinių ir ištęstinių studijų valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vykdomas internetu adresu lamabpo.lt nuo 2022 m. birželio 1 d.  pagal  Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (toliau – LAMA BPO) numatomus terminus ir procedūras. Daugiau informacijos rasite čia: www.lamabpo.lt

Priėmimą į Vilniaus verslo kolegiją nustato 2022 m. priėmimo į Vilniaus verslo kolegijos taisyklės.

TIESIOGINIS PRIĖMIMAS

Tiesioginis stojančiųjų priėmimas į Vilniaus verslo kolegijos valstybės nefinansuojamas (mokamas) vietas vyksta nuo 2022 m. balandžio 1 d. iki rugsėjo 1 d. Kalvarijų g. 129-401, Vilniuje, 4 aukštas (administracija) arba per nuotolį.

Elektroninė priėmimo studijuoti prašymo forma: Pildyti

KOKIUS DOKUMENTUS TURIU PATEIKTI?

Privalomi dokumentai:

  1. Užpildytas stojimo prašymas
  2. Nuotrauka
  3. Pasas arba ID kortelė
  4. Brandos atestatas ir jo priedas
  5. 60 eurų registracijos mokestis (galima mokėti vietoje arba iš anksto pavedimu)

Papildomi dokumentai:

  1. Motyvacinis laiškas (galimybė gauti papildomai iki 2,25 balų prie konkursinio balo. Daugiau informacijos 2022 m. priėmimo taisyklėse.
  2. Kiti dokumentai (diplomai, sertifikatai)

Asmenys geriausiųjų eilėje rikiuojami pagal pagrindinius ir papildomus kriterijus, išreiškiamus balais. Pagrindinius ir papildomus kriterijus nustato 2022 m. priėmimo į Vilniaus verslo kolegiją taisyklės.

Studentai gali pretenduoti į sumokėtos kainos kompensavimą. Detaliau: https://www.kolegija.lt/stojantiesiems/finansavimas/

Taip, galima. Detalią informaciją apie finansavimo galimybes rasite paspaudę čia: https://www.kolegija.lt/stojantiesiems/finansavimas/

Ne, kolegija neturi privačių bendrabučių. Tačiau galime Jus nukreipti į savo partnerius, kurie Jums gali suteikti kambarį bendrabutyje. Kreipkitės į administraciją el.paštu: info@kolegija.lt arba tel. +370 616 55 422.

Visi atsiskaitymai ir paskaitos vyks per nuotolį. Žinoma, pirmus keletą kartų teks atvykti į kolegiją, kad susipažintumėte su mumis ir aplinka 🙂  O po to viskas nuotolinio pobūdžio seka.

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983