VVK IT projektas! - Vilniaus verslo kolegija

VVK IT projektas!

Ką bendro turi “blockchain” technologijos ir Vilniaus verslo kolegija?

Vilniaus verslo kolegija kartu su įmone “Systems integration solutions” dalyvauja nepaprastai įdomiame projekte – atsiskaitymų platformos “Ino-pay” kūrime. Tai bus pirmoji pasaulyje atsiskaitymų platforma, sujungianti “blockchain” (blokų grandinė) technologiją, “request to pay” (mokėjimas pagal reikalavimą) schemą ir el. prekybą.

Ino-pay” – nu0 nieko nepriklausoma momentinė platforma, kuri leis saugiai atlikti pavedimus perkant prekes internetu ir bus išskirtine taikomais mažesniais mokesčiais. Tai optimalus variantas atsiskaitymams banko kortelėmis ir įprastais tarpbankinius pavedimais.

Mūsų kolegija dalyvauja pirmame šio projekto etape – atlieka mokslinius tyrimus. Iš viso komandoje dirba 7 tyrėjai iš Vilniaus verslo kolegijos, taip pat įmonės “Systems integration solutions” darbuotojai. Moksliniai tyrimai atliekami finansų, saugumo, IT, “blockchain” ir teisės srityse.

“Tai yra labai didelės apimties projektas. Vyksta ilgai besitęsiančios, sudėtingos diskusijos. Tyriminė dalis pradėta nuo spalio mėnesio, o šių metų liepos mėn. prasidės eksperimentinė projekto veikla”, – sako “Ino-pay” projekto koordinatorė Joana Lapkovskaja.

Didžiuojamės mūsų komanda ir linkime jai kuo didžiausios sėkmės!

Atgal

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983