VVK dalyvavo „Kalėdos grįžta: eXpo2021“ ! - Vilniaus verslo kolegija

VVK dalyvavo „Kalėdos grįžta: eXpo2021“ !

Gruodžio 11-oji, praėjęs šeštadienis, mūsų kolegijai buvo įkvėpimo ir energijos kupina diena! Dalyvavome „Lietuvos junior achievement“ renginyje Kalėdosgrįžta:eXpo2021 – kalėdinėje mugėje, kurioje moksleivių komandos pristatė net 130 savo sukurtų verslų. Renginys baigėsi garsių plojimų ir plačių šypsenų kupinais apdovanojimais, prie kurių prisidėjo ir mūsų kolegija.

„Komandinio darbo pavyzdys 2021“ – taip skambėjo Vilniaus verslo kolegijos įsteigta nominacija, pabrėžianti gebėjimą dirbti vienoje komandoje ir kartu pasiekti išsikeltus tikslus. Apdovanojimus už komandinį darbą gavo net 3 jaunųjų verslininkų komandos. Mūsų įsteigtas prizas – mokymai „Komandinė lyderystė“, kuriuos ves Vilniaus verslo kolegijos dėstytojai.

Nominacijos „Komandinio darbo pavyzdys 2021“ ir prizo už ją įsteigimas – tai toliau besitęsiantis gražus bendradarbiavimas su nevyriausybine organizacija „Lietuvos Junior Achievement“, kuri yra jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo programų lyderis Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios prasmingos iniciatyvos. Nekantriai laukiame susitikimų su laimėtojų komandomis!

*Nuotraukos – Lietuvos Junior Achievement.

Atgal

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983