VVK kartu su MJJ fondu įsteigė mokslinį elektroninį žurnalą „Applied Business: Issues & Solutions“ ! - Vilniaus verslo kolegija

VVK kartu su MJJ fondu įsteigė mokslinį elektroninį žurnalą „Applied Business: Issues & Solutions“ !

„Applied Business: Issues & Solutions“ – tai naujas Vilniaus verslo kolegijos ir Mariaus Jakulio Jason fondo įsteigtas mokslinis elektroninis žurnalas. Atviras taikomojo pobūdžio leidinys anglų kalba išeis du kartus per metus. Jame bus skelbiami recenzuoti straipsniai šiomis temomis: taikomieji verslo sprendimai, verslo procesų modeliavimas, programavimas finansinėms technologijoms (FinTech), švietimo inovacijų technologijos (EduIno), taikomasis programavimas.

Tik „online“ versija išeinantis žurnalas skirtas ir akademinei, ir plačiajai visuomenei. „Publikuojamuose straipsniuose  verslas ras sau pritaikomų idėjų, kurios dar tik vystomos ar jau sėkmingai veikia kitur, o akademinei bendruomenei tai yra erdvė skelbti taikomojo pobūdžio publikacijas, kuriose realizuota informatikos, vadybos, ekonomikos, edukologijos, komunikacijos sričių tarpdisciplininė simbiozė.

Beje, straipsnius anglų kalba gali pateikti ne tik akademikas, bet ir bet kuris veiklus, turintis ką pasakyti žmogus. Svarbu, kad jis turėtų idėjų, norėtų vertinti ir gebėtų dalintis įžvalgomis“, – akcentavo žurnalo redaktorius dr. Alytis Gruodis.

Naujojo leidinio straipsnius skaitykite čia:

http://applied-business-solutions.eu/

Atgal

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983