VVK studentai kviečia - Vilniaus verslo kolegija

VVK studentai kviečia

Hey, studente,

kviečiame tave ir tavo draugus prisijungti į įkvepiančią kelionę, kuri išbandys jūsų išradingumą, orientacijos įgūdžius ir komandinį darbą kaip niekada anksčiau.

2023-11-27, bus laukiami visi VVK studentai į antrus metus iš eilės vykstančias automobilių orientacines žaidynes.
Susitikimo vieta: PC „Mada” stovėjimo aikštelė
Laikas: 18:00 val.

Šiame įkvepiantį adrenalino šuolį teikiančiame renginyje dalyviai bus priversti panaudoti savo navigacinius sugebėjimus, lenktyniaudami prieš laiką, siekdami aplankyti keistas bei įdomias miesto vietas. Ginkluoti tik waze’u ir savo sumanumu, varžovai drįs žengti nežinomais kraštais, iššifruoti užuominas, siekdami pasiekti kiekvieną tašką. Renginyje susipažinsite su Vilniumi iš naujo, na o kas naujai įsikūrę pamatysite visus lankomiausius ar užslėptus miesto galus.

Ko prireiks norint dalyvauti?
* Automobilio
* Telefono su kokybiška kamera (Labai svarbu)
* Interneto
* Žmonių komandos
* Užsiregistruoti
* Na ir svarbiausia, gera nuotaika!

Užsiregistravus dalyvauti renginyje jums bus pateikta visa svarbi informacija.
Pirmas 3 vietas užėmę dalyviai tikrai tuščiom rankom neišvažiuos, o tie kurie nesugebės užimti prizinės vietos tai neliūdėkit, jūsų irgi neužmiršim.

RENGINYS NEMOKAMAS

! SVARBU !
Renginyje dalyvaujančios komandos privalo laikytis KET taisyklių, prižiūrėkit ne tik save, bet ir savo komandos narius. Už jūsų bei komandos saugumą organizatoriai neatsako. Taip pat organizatoriai turi visą teisę pašalinti nesąžiningai užduotis atlikinėjusias komandas. Nerizikuokit savo ir kitų gyvybe

REGISTRACIJA: Nuskenavus QR arba https://forms.gle/gBEDCSXrtDcuJbhP7

Kilus klausimams prašau kreiptis į renginio organizatorių, šiais socialinių tinklų kontaktais: Ignotas Mend (facebook); ignaszxz (insta)

Atgal

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983