Mokslinė - praktinė studentų konferencija 2024 - Vilniaus verslo kolegija

Mokslinė – praktinė studentų konferencija 2024

Maloniai kviečiame prisijungti prie Vilniaus Verslo Kolegijos organizuojamos studentų mokslinės konferencijos „Dirbtinio intelekto integracija aukštojoje mokykloje: iššūkiai ir galimybės”.

Dirbtinio intelekto įrankiai tampa vis populiaresni ir dažniau naudojami. Visa tai sukuria iššūkių švietimo įstaigoms, priimant sprendimus kaip šios naujovės gali būti veiksmingai naudojamos mokymosi procese, todėl atsižvelgiant į tai, Vilniaus verslo kolegija ėmėsi iniciatyvos organizuoti studentų mokslinę-praktinę konferenciją.

Konferencijos tikslas – skatinant diskusijas ir bendradarbiavimą tiek su šalies, tiek su tarptautinėmis švietimo įstaigomis, analizuojant ir pristatant kuriamus inovatyvius technologinius sprendimus, kurie gali pagerinti mokymo bei mokymosi patirtį dirbtinio intelekto laikais, vystant studentų mokslinių tyrimų įgūdžius socialiai aktualiose temose šiame besikeičiančiame technologijų pasaulyje. Konferencijos metu pristatyti pranešimai bus publikuojami žurnale „Applied Business: Issues & Solutions”, skirtame tyrinėti besikuriančius verslo, finansų technologijų ir švietimo inovacijų technologijų koncepcijas bei įžvalgas.

Jūsų įsitraukimas ir dalyvavimas šioje konferencijoje atliks itin svarbų vaidmenį skatinant besitęsiantį dialogą dėl švietimo ateities dirbtinio intelekto eroje.

Konferencija vyks 2024-05-30 d. 9:30 – 15:00 val.

Konferencijos ir pranešimų kalba – anglų k.

Registracija vykdoma iki 2024-05-15 d.

 

Registracija vykdoma iki 2024 m. gegužės 15 d. adresu:

https://forms.gle/Z4x6sWiK36tpwdpa6

 

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983