Trisdešimtąjį rugsėjį Vilniaus verslo kolegija pasitinka su ryškiais pokyčiais! - Vilniaus verslo kolegija

Trisdešimtąjį rugsėjį Vilniaus verslo kolegija pasitinka su ryškiais pokyčiais!

Trisdešimtąją, jubiliejinę, mokslo metų pradžią Vilniaus verslo kolegija pasitinka kaip niekad gausiu studentų būriu ir pokyčiais, kurie simbolizuoja naują kolegijos gyvavimo dešimtmetį. 2022 m. į Vilniaus verslo kolegiją įstojo net 20 proc. daugiau studentų nei praėjusiais metais, o didžioji jų dalis mūsų kolegiją pasirinko pirmu ar antru prioritetu. Sparčiai gausėja tarptautinių studentų gretos iš įvairių užsienio šalių.

Šiemet Vilniaus verslo kolegija mokslo metus pasitinka atidarydama naujas šiuolaikiškas patalpas Saltoniškių gatvėje. Startuoja puikiai švietimo ekspertų įvertinta, verslo rinkoje itin paklausi e. verslo studijų programa, kolegijos bendruomenė pasipildo naujais dėstytojais, o akademinę veiklą stiprina mokslinis Vilniaus verslo kolegijos žurnalas.

Tarp šių ambicingų pasiekimų esminiu mūsų kolegijos bruožu išlieka draugiškumas, kurį sveikinimo kalboje per dvi dienas vykusias mokslo metų pradžios šventes minėjo ir sveikinimo kalbas sakę svečiai, ir direktorė dr. Gitana Neverienė.

„Lai šie mokslo metai būna paženklinti draugyste, kuri mums yra ne šiaip žodis, o gili prasmė. Žodį „draugystė“ mes papildome žodžiu „kolegos“. Tapkime draugais ir kolegomis, kurkime bendrą sėkmės istoriją! Mes kaip kolegija dosniai dalinamės žiniomis ir gerąja patirtimi, kad taptumėme svaria kiekvieno jūsų sėkmės istorijos dalimi“, – sveikinimo kalboje sakė G. Neverienė.

Kad Vilniaus verslo kolegija iš tiesų yra bendruomeniška, pritarė verslo vadybos ir marketingo alumnas Mindaugas Šukys, kuris pirmakursiams palinkėjo baigti kolegiją aukštai iškėlus galvą. Na, o anglų kalbos tarptautinei komunikacijai antrakursė Rūta Guirguis, prisiminusi savo prieš metus buvusią jaudulio kupiną rugsėjo 1-osio šventę, naujiems studentams palinkėjo drąsos ir besitęsiančių pirmų kartų!

Ačiū, nauji ir esami studentai, kad esate kartu su Vilniaus verslo kolegija!

Atgal

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983