Kodėl aš studijuoju interaktyvias medijas ir technologijas? - Vilniaus verslo kolegija

Kodėl aš studijuoju interaktyvias medijas ir technologijas?

Kaip sužinoti, ką studijuoti? Vieni atsakymo į šį klausimą ieško iki paskutinės pasirinkimo dienos LAMA BPO, kiti – pagal vidinį pajautimą, tretiems viskas aišku dar mokyklos suole. Augustinas Bulbenko viduje jautė, kas jį traukia, tačiau savo pasirinkimą nusprendė patikrinti praktiškai. Šiandien, būdamas II kurso studentu, jis žino, ar šis sprendimas buvo tinkamiausias, ar studijos atitiko įsivaizdavimą ir dalinasi, ką veiks baigęs studijas. Augustino istorija – kolegijos bloge!

Augustinas Bulbenko

Būdamas 18 metų ir ką tik baigęs mokyklą bijojau priimti didelius sprendimus ir nuspręsti, ką studijuoti. Sugalvojau padirbėti ir taip suprasti, ką mėgstu, o ko ne. Ši patirtis patvirtino, kad studijuoti noriu tai, kas mane traukė dar mokyklos laikais – kūrybą naudojantis įvairiomis medijų formomis ir technologijomis.

Tuo pradėjau užsiimti nuo 12 metų. Iš pradžių tik žaidžiau, kūriau įvairius juokelius draugams pralinksminti. Laikui bėgant supratau, kad tai gali būti mano veikla ir karjera, tad į tokią kūrybą pradėjau žiūrėti rimčiau. Trejus metus padirbęs pačius įvairiausius darbus supratau, kad atėjo laikas. Interaktyvių medijų ir technologijų studjos buvo tiesiog akivaizdus pasirinkimas.

Ieškodamas, kur studijuoti, norėjau, kad aukštoji mokykla atitiktų kelis būtinus reikalavimus. Pirma, norėjau mokytis kolegijoje, o ne į universitete, nes kolegijoje yra daugiau praktikos, o ir studijų kaina man asmeniškai patrauklesnė.

Antra, norėjau studijuoti platų medijų mokslą. Man neužteko gilintis tik apie grafinį dizainą arba tik apie tinklalapių dizainą. Norėjau pilno paketo, kurį radau Vilniaus verslo kolegijos studijų programoje interaktyvios medijos ir technologijos. Pastebėjau, kad čia mokysiuos ir apie visas pagrindines medijos rūšis, ir verslo valdymo, teisės, komunikacijų.

Trečia priežastis – patogumas, kad kolegija būtų arti namų. Nemėgstu skubėti ir švaistyti laiko sėdėdamas autobuse. Dabar iki kolegijos nuvykstu per 7 minutes. Pasaka!

Prieš pradėdamas studijuoti buvau susidaręs nuomonę, kaip viskas vyks. Kaip dažnai nutinka, mano įsivaizdavimas neatitiko realybės. Viskas yra geriau negu galvojau! Kolegija suteikia visas reikiamas priemones ir pagalbą studentui, kad jis sužibėtų moksle.

Studijų kursas man labai patinka. Labai nemėgstu kalti teorijos vien tam, kad išpilčiau testą ant lapo ir užmirščiau. Įsiminti man daug labiau padeda praktika, tad esu labai laimingas, kad tik taip ir mokomės.

Vilniaus Verslo Kolegijoje studijuoju jau metus su puse. Manau, nusistatymas yra labai svarbu. Studijas derinu su darbu ir sportu, tad tinginiavimui laiko mažai. Prieš įstodamas galvojau, kad bus per sunku viską suderinti, tačiau kai darau tai, kas patinka, nesvarbu, kad tenka dirbti kiauras dienas – aš nepavargstu ir tikrai didžiuojuosi savimi. Tai svarbu palaikant tokį tempą. Taigi studijų ir darbo derinimas leido daug apie save sužinoti.

Baigęs studijas norėčiau dirbti reklamos agentūroje. Svajoju dirbti Olandijoje, nes ten gyvena dauguma mano artimiausių draugų. Noriu dirbti interaktyvių medijų srityje, o didysis mano tikslas – atidaryti savo reklamos agentūrą. Manau, čia ir panaudosiu patirtį, gautą dirbant skirtingose įmonėse ir suprantant, kaip iš tikrųjų veikia šis verslas.

Atgal

Kiti blogo įrašai

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983