Mano pirmieji metai studijuojant pagal TEAM ACADEMY metodą - Vilniaus verslo kolegija

Mano pirmieji metai studijuojant pagal TEAM ACADEMY metodą

Kas gi yra vienintelės Lietuvoje galimos studijos pagal TEAM ACADEMY metodą? Ką apie jas sako studentai, verslo vadybos ir marketingo besimokantys visiškai kitokiu nei įprasta būdu? Saulė Malinauskaitė, birželį baigusi pirmąjį kursą, dalinasi savo istorija, kaip iš medicinos mokslų Švedijoje ji atsidūrė mūsų kolegijoje ir ką joje rado.

Saulė Malinauskaitė

Viskas prasidėjo Švedijoje. Ten nuo pat mažens gyvenau kartu su savo šeima, tad natūralu, kad norėjau studijuoti šioje šalyje. Man baigus gimnaziją, šeimai teko išsikraustyti atgal į Lietuvą. Aš nusprendžiau likti viena Švedijoje, nes jau buvau įstojusi studijuoti mediciną. Užteko vienos mokslų savaitės, kai mane pradėjo kamuoti mintys apie grįžimą į Lietuvą. Tėtis nusprendė padėti ir pradėjo ieškoti man tinkančių studijų. Jis surado programą, kuri atitiko visus mano poreikius ir reikalavimus. Tai buvo verslo vadyba ir marketingas besimokant TEAM ACADEMY metodu.

Ši studijų programa mane iškart papirko savo unikalumu, o konkrečiai tuo, kad:

  • mokymasis vyksta per praktiką su komanda įkuriant savo verslą pirmaisiais studijų metais;
  • paskaitose įgytos žinios pritaikomos įgyvendinant realius projektus;
  • išsigryninamos individualios asmenybės savybės, kurios kryptingai panaudojimos siekiant rezultato;
  • yra galimybė užsidirbti studijų metu;
  • vyksta mažai paskaitų ir daug praktikos.

Visi paminėti punktai yra įkelti į Vilniaus verslo kolegijos tinklalapį. Užteko juos perskaityti, kad nedelsdama išsiųsčiau prašymą studijuoti. Jei atvirai, studijos pagal TEAM ACADEMY metodą taip gražiai aprašytas, kad netikėjau, jog tai gali tapti realybe.

Kai įstojau, manęs laukė antras netikėtumas: gražusis tekstas tinklalapyje buvo tiesa. Pirmasis pusmetis sukėlė nemažai iššūkių. Darbas komandoje – smagus ir kupinas įvairiausių patirčių, tačiau ne visada lengvas. Turėjau išmokti dirbti komandoje, prisitaikyti prie Lietuvos švietimo sistemos, kuri kardinaliai skiriasi nuo Švedijos. Įsteigti įmonę kartu su kitais komandos nariais – ne tokia paprasta užduotis. Dažnai teko  ieškoti kompromisų sprendžiant įvairius klausimus bei problemas, tačiau su dėstytojų bei koučerių pagalba sugebėjome įveikti visas kliūtis. Turėjome daug praktikos, kuri skatina tobulėti, labiau domėtis bei gilintis į verslo sritį.

Niekada negalvojau, kad mokysiuosi verslo vadybos ir marketingo. Mano ateities vizija buvo susijusi su  visai kita sritimi ir šalimi. Praėjus pirmiems studijų metams žinau, kad nekeisčiau nė vieno savo sprendimo, kuris  atvedė mane iki šių studijų pagal TEAM ACADEMY metodą.

Susidomėjote?

Prisijunkite prie augančios TEAM ACADEMY bendruomenės!

Atgal

Kiti blogo įrašai

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983