Pirmakursė K. G. Rakel: „Šios studijos – lyg dovana iš dangaus!“ - Vilniaus verslo kolegija

Pirmakursė K. G. Rakel: „Šios studijos – lyg dovana iš dangaus!“

Rugsėjis plūstelėjo naujais studentais, o mums smalsu juos pažinti ir sužinoti, kokia karta įsilieja į gausią kolegijos bendruomenę. Viena iš naujų pirmakursių – Kamilė Gabrielė Rakel, kurios kelionė iki Vilniaus verslo kolegijos buvo pažymėta lemtingais pasirinkimais. Koks yra jos studijų startas ir ką dar be studijavimo Kamilė Gabrielė veikia mūsų kolegijoje?

 

Iki studijų kolegijoje – per asmeninius išbandymus

Kamilės Gabrielės Rakel kelias iki studijų Vilniaus verslo kolegijoje patvirtina – kam lemta įvykti, tas ir įvyks. Dar 2021 m. sėkmingai įstojusi mokytis verslo vadybos ir marketingo pagal TEAM ACADEMY metodą, ji turėjo… atsiimti dokumentus. Sunkiai susirgo jai artimas žmogus, močiutė, tad Kamilei Gabrielei teko nelengvas apsisprendimas. „Mano šeima maža: aš, mama ir močiutė, todėl tapo savaime aišku, kad liksiu jos slaugyti. Šis laikotarpis mane subrandino ir užaugino. Išgyventas nerimas, didesnė atsakomybė padovanojo gyvenimišką patirtį, kuri pakeitė požiūrį į daug dalykų“, – prisiminė mergina.

Studijos pagal „Team academy“: daugiau praktikos ir galimybių

Lygiai po metų Kamilė Gabrielė  – jau tikra TEAM ACADEMY studentė.  Būdama veikli ir iniciatyvi, ji teigė nenorėjusi studijų metu mokytis vien sausos teorijos, todėl, sužinojusi apie suomišką TEAM ACADEMY metodą, iškart juo susižavėjo. „Man patiko tai, kad praktikai čia tenka svarbus vaidmuo – per ją gaunamos žinios. Kartu su diplomu gausiu ir trejus metus patirties. Tai reiškia ir daugiau galimybių“, – pakomentavo K. G. Rakel.

Su lengvu nerimu laukusi rugsėjo pirmakursė pasidžiaugė, kad mokslų pradžia jai sukelia daug gerų emocijų. „Šios studijos – lyg dovana iš dangaus! Esu be galo patenkinta jų pradžia, nes kol kas viskas sekasi taip, kad tikėjausi“, – sako Kamilė Gabrielė. Įdomūs dėstytojai, suderintas studijų ir darbo režimas, paskaitos ir grupiniai susitikimai, kuriuos, pasak studentės, galima pavadinti darbo vieta, ruošiančia jaunus žmones tobulėjimui. Ir tai jai nėra pirmoji patirtis. Kamilė Gabrielė dirba nuo 15 metų ir per tą laiką spėjo išbandyti kelias skirtingas profesijas: nuo padavėjos iki pagalbininkės renginių organizavimo įmonėje. Kolegijoje ji laukia socialinių projektų įgyvendinimo kartu su TEAM ACADEMY studentais, o antram kursui turi tikslą – pastovų darbą įmonėje, užsiimančioje įdomia veikla, pvz., reklamos agentūroje. Galbūt tokią agentūrą ji įkurs kartu su TEAM ACADEMY komandos nariais?

Tarp naujų patirčių kolegijoje – ir studentų atstovybės koordinatorės pareigos

Vilniaus verslo kolegijos studentų atstovybė – kita nauja Kamilės Gabrielės veikla, kurioje energinga pirmakursė gavo koordinatorės pareigas. Jau surengusi pirmuosius susitikimus su atstovybės veikloje norinčiais dalyvauti studentais, ji labai džiaugiasi nauja komanda. Pasak koordinatorės, „susitiko aktyvūs, idėjų kupini, veikti norintys ir nuoširdūs žmonės. Mes daug bendraujame, dalinamės sumanymais ir planais. Jau spalio 24 d. įvyks pirmasis mūsų renginys – susitikimas ir motyvuojantis pokalbis su vienu garsiu žmogumi. Artimiausiuose planuose – pažintis su tarptautiniais studentais, pirmakursių krikštynos, integruotos paskaitos su antrakursiais, fizinio aktyvumo skatinimas, kalėdinė šventė studentams“.

Studentų atstovybėje ypač laukiami antro, trečio kurso studentai, jų patirtis bei kūrybiškumas. K. G. Rakel įsitikinusi, kad dalyvavimas tokioje veikloje yra prasmingas ir naudingas. „Veikla atstovybėje kartu su studentais – tai bendruomeniškumas ir mus visus jungianti draugystė. Mes kartu praleidžiame laiką, kuriame, dalinamės. Tai kiekvienam naudinga. Bendra veikla komandoje padeda įgyti įvairių įgūdžių, pvz., problemų sprendimo, o tai neabejotinai bus naudinga ateityje“, – motyvavo naujoji Vilniaus verslo kolegijos studentų koordinatorė.

Norintys prisijungti prie Vilniaus verslo kolegijos studentų atstovybės veiklos, spauskite čia

Atgal

Kiti blogo įrašai

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983