Erasmus+ galimybės

Programą Erasmus+ galima drąsiai vadinti viena iš labiausiai pasiteisinusių Europos Komisijos iniciatyvų, skirtų senojo žemyno švietimo sistemoms tobulinti, jaunimo lyderystei auginti ir socialinei atskirčiai mažinti.

Skatindami dalyvauti Erasmus+ mobilumo programoje, siekiame supažindinti studentus su kitų Europos šalių universitetų disciplinomis ir suteikiame galimybę pažinti kitų šalių kultūras. Studijos ir praktika užsienyje kiekvienam suteiks daug gyvenimiškos ir akademinės patirties, išmokys savarankiškumo ir suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi.

Vilniaus verslo kolegijai suteikta Erasmus+ aukštojo mokslo chartija (ECHE), kurios suteikimas patvirtina, kad Erasmus+ programos tikslai yra ir pačios institucijos modernizavimo ir tarptautiškumo strategijos dalis ir kad institucija įsipareigoja laikytis visų keliamų Erasmus+ programos įgyvendinimo reikalavimų bei Europos bendradarbiavimo principų.

Daugiau apie Erasmus+ programą

Kontaktinės konsultacijos Erasmus+ klausimais adresu Kalvarijų g. 129 vykdomos antradieniais 13-16 val., bibliotekos patalpose.

Registracija nuotolinei konsultacijai: REGISTRUOTIS

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983