Studijos kolegijoje – privalumai, kurie nustebins - Vilniaus verslo kolegija

Studijos kolegijoje – privalumai, kurie nustebins

Kur studijuoti: kolegijoje ar universitete? Tai vienas iš dažniausių klausimų, kuriuos sau užduoda besirenkantys studijas. Ieškoma vienos ar kitos pusės privalumų, kurie nusvertų trūkumus, tačiau tiesa yra paprasta – studijos kolegijoje ir universitete yra pakankamai skirtingos savo esme. Ką gausite pasirinkę studijas kolegijoje ir kuo jos apskritai išsiskiria? Visi atsakymai – šiame tekste. Paskaitykite!

Praktika grįstos studijos

Studijos kolegijoje pirmiausia yra praktika grįstos studijos. Visų studijų laikotarpiu Vilniaus verslo kolegijoje gausu praktinių užduočių per visas paskaitas, projektų įgyvendinimų, atliekamos dvi praktikos. Dažnai dėsto dėstytojai – praktikai, kurie dirbo ar iki šiol dirba savo srityje, todėl puikiai žino, kuo ji gyvena, kas vyksta rinkoje, kokie reikalavimai keliami būsimiems darbuotojams ir pan.

Tad jei esate žmogus, kuris geriau išmoksta teoriją iškart išbandydamas praktiškai, studijos kolegijoje yra tinkamiausias pasirinkimas. Praktikos pas mus gausite su kaupu!

 

Geresnės karjeros galimybės

Mokymasis per praktiką yra tiesiogiai susijęs su karjeros galimybėmis. Dažnas mūsų kolegijos studentas darbą susiranda praktikos metu, kurį išlaiko tiek tolimesniu studijų laikotarpiu, tiek gavęs diplomą. Į praktiką orientuotos studijos reiškia, jog disciplinos, teikiama informacija ir užduotys atspindi realią patirtį rinkoje. Kai mokomasi to, ko dabar reikia rinkoje, įsidarbinimo galimybės ženkliai padidėja.

Tai įrodo ir mūsų rezultatai. Leidinio „Reitingai“ duomenimis (2024 m.) Vilniaus verslo kolegija lyderiauja tarp visų Lietuvos kolegijų pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių įvertinimą! Šis įvertinimas Vilniaus verslo kolegijos studentams reiškia, kad studijų metu gautos žinios ir ištobulinti gebėjimai atitinka darbdavių poreikius, o studijų programos – praktiškos, atliepiančios šiandienos verslo realybę.

 

Greitesnis kelias į darbo rinką

Priklausomai nuo pasirinktos studijų formos, studijos mūsų kolegijoje dažniausiai trunka 3 metus. Tai reiškia, jog galėsite greičiau įsilieti į darbo rinką ir kopti karjeros laiptais norimoje srityje.

 

Specializuotos studijų programos

Studijų programos mūsų kolegijoje sudarytos atidžiai stebint rinkos pokyčius ir naujoves, bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, taigi yra greitai atliepiančios darbo rinkos poreikius. Pavyzdžiui, besidomintys programavimu Vilniaus verslo kolegijoje gali rinktis iš 3 studijų programų, tarp kurių yra žaidimų kūrimas, orientuotas į itin didelę ir pelningą žaidimų kūrėjų rinką. Verslo krypties studijos papildytos nauja studijų programa – grožio ir sveikatingumo verslas, kuri skirta būtent specifinės srities atstovams, norintiems kurti verslą ar dirbti šioje konkurencingoje rinkoje.

 

Plati tinklaveika

Apsilankymai įmonėse, susitikimai su verslo atstovais, dvi praktikos, įvairių projektų įgyvendinimai – tai puikios galimybės užmegzti naudingus ryšius, kurie vėliau praverčia kuriant savo verslą, ieškant darbo, įgyvendinant idėjas ir pan.

 

 

Mažesnės grupės 

Mažesnės grupės – tai didžiulis privalumas studentui, mat jis per paskaitas gauna daugiau individualaus dėmesio iš dėstytojų. Taip daug lengviau išmokti, įtvirtinti žinias, užpildyti spragas, gauti patarimus ir pan. Studijos tampa kokybiškesnės.

Mažesnėse grupėse besimokantys studentai daug lengviau susidraugauja, artimiau vienas kitą pažįsta, o tai yra puiki terpė veiksmingai tinklaveikai ir visą gyvenimą trunkančių ryšių užmezgimui.

 

Lankstus studijų grafikas

Vilniaus verslo kolegija suteikia galimybę studijuoti lanksčiai, kai galima rinktis tarp studijų formos (dieninės, ištęstinės, nuotolinės) ir studijų kalbą (lietuvių k., anglų k.). Taip suteikiama galimybė gauti aukštojo mokslo diplomą esant įvairioms gyvenimo aplinkybėms: turint nuolatinį darbą, auginant vaikus, gyvenant užsienyje, norint patobulinti lietuvių / anglų k. ir pan.

Bendruomeniškumas

Tikrasis bendruomeniškumas įmanomas tik artimiau pažįstant vienas kitą. Draugiškas ir šiltas bendravimas mūsų studentus lydi nuo pat pirmųjų dienų ir išlaikomas per visas studijas. Mes žinome studentų vardus, jų gyvenimo situacijas, todėl galime jiems labiau padėti, į juos atsižvelgti. Artimoje atmosferoje daug lengviau natūraliai atsiskleidžia individualūs kiekvieno studento gebėjimai, o tai reiškia įdomias studijas, nuoširdų bendravimą ir stiprų bendruomenės jausmą.

Mūsų studentai aktyviai dalyvauja Vilniaus verslo kolegijos studentų atstovybės veikloje, tarptautiniuose moksliniuose simpoziumuose, mokslinėse konferencijose.

 

Baigus studijas kolegijoje, galite pasirinkti išlyginamąsias studijas universitete ir taip gauti žinias bei išsilavinimą kitokio pobūdžio švietimo įstaigoje.

 

Atgal

Kiti blogo įrašai

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983