Programavimas ir internetinės technologijos - Vilniaus verslo kolegija

Studijų programos

Programavimas ir internetinės technologijos

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis:

Informatikos mokslų profesinis bakalauras

Studijų kryptis:

Informatika

Kreditai:

180 (ECTS)

Dėstymo kalbos:

Lietuvių / Anglų

Studijų trukmė:

Nuolatinės (dieninės)

3 metai

Ištęstinės (nuotolinės)

4 metai

Metinė studijų lietuvių kalba kaina:

Nuolatinės (dieninės)

2600 €

Ištęstinės (nuotolinės)

2000 €

Metinė studijų anglų kalba kaina:

Nuolatinės (dieninės)

3700 €

Ar technologijos ir įvairios šios srities naujienos yra ta sritis, kuriai negailite laiko bei pastangų? Mėgstate gilintis, analizuoti, bandyti, tačiau jums trūksta ir reikiamų žinių, ir praktikos? Norite tapti vienu iš itin vertinamų specialistų, kurie logiką ir analizę pasitelkia kurdami produktus, keičiančius modernų pasaulį? Tuomet abejonių nėra – mus suradote tikslingai!

Programavimo ir internetinių technologijų studijų programa suteikia stiprų pamatą po kojomis tapti programuotoju, pasiekusiu taip vadinamo „junior“ programuotojo lygį, nuo kurio atsispyręs dažnas kolegijos absolventas pradeda savo karjerą. Mokysitės tokių programavimo kalbų kaip C++, C#, java, PHP ir kt., gausite žinių apie programos sistemų projektavimą, vidinių ir išorinių sąsajų programavimą ir kt. Gaudami patikimas bazines žinias, mokysitės kurti taikomąsias ir mobiliąsias programas. Baigę studijas, tapsite „full stack“ programuotoju, kuris išmano visą tinklalapio paslaugos sukūrimą nuo… iki. Būtent tokie programuotojai Lietuvoje yra labai paklausūs, galintys dirbti startuoliuose, įgyvendindami projektus didelėse kompanijose, tapdami komandos vadovais.

Kiek pasiimsite iš studijų ir kokį lygį pasieksite programavimo bei internetinių technologijų srityje, labai priklauso nuo asmeninių gebėjimų: kantrybės, atkaklumo pasiekti rezultatą, kruopštumo, atidumo detalėms. Mūsų kolegija šių gebėjimų lavinimui pasitelkia laiko patikrintus mokymo metodus – tarpdalykinį ir projektinį mokymą. Informaciją iš skirtingų disciplinų susiesite įvairių paskaitų ir praktikų metu. Projektinis mokymas leidžia pačiam patirti visus projekto įgyvendinimo etapus ir mokys jus, būsimą programuotoją, dirbti su studentais iš skirtingų studijų programų. Taip stipriai pagerinsite savo komunikacijos ir darbo komandoje įgūdžius bei gausite pridėtinę vertę. Būtent dėl išugdyto gebėjimo bendrauti darbdaviai ypač vertina Vilniaus verslo kolegijos absolventus, studijavusius programavimą ir internetines technologijas.

Programavimo mokymas yra viena iš stipriausių krypčių Vilniaus verslo kolegijoje, kurią pasiekti, išlaikyti ir tobulinti padeda daugiau nei 20 metų siekianti patirtis, profesionalių dėstytojų kolektyvas ir į praktiką orientuotos žinios.

Paruošti kvalifikuotus IT specialistus, kurie gebėtų atlikti įvairias informacinių sistemų projektavimo, programavimo, techninės bei programinės įrangos diegimo ir valdymo, kompiuterių tinklų naudojimo, IT įmonės veiklos planavimo ir organizavimo užduotis.

Statistikos duomenimis, šiuo metu Lietuvoje trūksta virš 14 000 programuotojų, kurių poreikis, sparčiai vystantis technologijoms ir verslo skaitmenizavimui, vis auga. Žurnalo „Reitingai“ duomenimis Vilniaus verslo kolegija užima 2-ą vietą Lietuvos kolegijų informatikos programų kryptyje. Darbdaviai informatikos kryptyje bakalauro profesinių studijų programas įvertino aukščiausiu balu Vilniaus verslo kolegijoje, o šios krypties programas mūsų kolegijoje baigę alumnai gauna didžiausius atlyginimus palyginti su kitų kolegijų absolventais.

Po studijų galėsite dirbti programuotoju ir gilinti savo žinias pasirinktoje kryptyje, vadovauti IT produkto kūrimui, kurti ir integruoti išorinę (ang. „front-end“) bei vidinę („back-end“) interaktyvių tinklalapių sąsajas, kurti ir prižiūrėti kompiuterizuotas verslo informacijos bei e. komercijos sistemas ir kt.

Dauguma mūsų studentų darbo pasiūlymus gauna dalyvaudami kolegijoje rengiamuose susitikimuose su IT įmonių atstovais, taip pat atlikę praktiką tokiose įmonėse kaip „Alna software“, „Tesonet“, „KG Group“, „NFQ“, „Forbis“, „Metasite“, „FreshMedia“, „Go-ERP“, „BTT Cloud“, „NRD CyberSecurity“, „Trade Pro“ ir t. t.

Konkursiniai dalykai ir jų svertiniai koeficientai:

0,4

I dalykas

Matematika

0,2

II dalykas

Informacinės technologijos arba fizika, arba biologija, arba chemija, arba geografija

0,2

III dalykas

Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais

0,2

IV dalykas

Lietuvių kalba ir literatūra

Reikalingi dokumentai:

  • Brandos atestatas ir jo priedas arba notaro patvirtinti jų nuorašai
  • Paso ar asmens tapatybės kortelės kopija
  • 1 Fotonuotrauka (3×4 cm)
  • Prašymas
  • Registracijos mokestis 60 €

„Gan ilgai ieškojau, ką mokytis, ir supratau, kad nuo programavimo niekur nepabėgsiu. Kadangi su broliais visada domėjomės kompiuteriais, paklausiau vyresniojo apie Vilniaus verslo kolegiją, kurioje jis jau mokėsi. Brolis atsiliepė teigiamai. Taip ir nutiko, jog mes visi trys broliai toje pačioje kolegijoje studijuojame programavimą ir tuo pat metu dirbame. Kolegijoje man iškart patiko laisva atmosfera ir paprastumas, o pačios studijos – labai įdomios.“

Arnoldas Makšeckas, VVK alumnas 

„Aš visada norėjau mokytis daug programavimo ir čia tai suradau. Paskaitos man labai patinka, nesinori, kad jos baigtųsi. Dėstytojai suteikia daug žinių, yra atsidavę, išsamiai paaiškina, paskatina, padeda. Mano susidomėjimo sritis – kibernetinis saugumas. Noriu dirbti šioje srityje ir galbūt ateityje įkurti įmonę.“

Andrej Vidinevič, VVK studentas

„Internete pilna įdomių dalykų, tačiau ši informacija išbarstyta. Studijuodamas viską gaunu vienoje vietoje ir koncentruotai. Mane motyvuoja tai, kad naujų dalykų galiu išmokti būtent per paskaitas. Be to, kolegijoje visi labai draugiški. Tai mane pakeitė. Anksčiau nebuvau iškalbingas, o dabar bendrauti su žmonėmis tapo daug lengviau“.

Tomas Stankevičius, VVK studentas

„Dėstytojai puikiai išmano savo dalyką, moka sudominti, pataria, išklauso. Ši studijų programa išsiskiria tuo, kad apima daug naudingų sričių ir suteikia studentui galimybę vėliau gilintis į norimą sritį.“

Anton Belovodskij, VVK studentas

Įmonės, kuriose dirba VVK studentai:

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983