Kolegija

Naujienos

Svečiai iš Sakartvelo

Spalio 4 dieną Vilniaus verslo kolegijoje viešėjo svečiai, studentai – kartvelai iš Lietuvių kalbos ir kultūros centro Sakartvele. Centro vadovas – profesorius Vidas Kavaliauskas.

Viešnagės metu, studentai susipažino su kolegijos bendruomene, taip pat dalyvavo dvejose paskaitose – ,,Bendravimas be sienų: skirtingi būdai pažinti kitus“ – lektorius dr. Tomas Butvilas; ,,Komandos dinamika, idėjų generavimas. Koučingo sesija“ – (Team Coach) trenerė Aušra Gaivenienė.

Po užsiėmimų ir šiltų pokalbių, VVK kolektyvas kartu su kartvelais lankėsi Valdovų rūmuose ir Gintaro galerijoje, dalyvavo ekskursijose, kurių metu Lietuvos kultūra, paveldas ir istorija buvo pristatoma iš kitų pusių.

Tarpkultūrinė komunikacija, solidarumas ir pažinimas yra vienos pagrindinių VVK vertybių, taigi, jas puoselėjame kurdami šiltus santykius, šiuo atveju, tarp Sakartvelo ir Lietuvos!

Kitos naujienos

VVK ieško soc.tinklų kūrėjo (-os)!

Patinka žiūrėti IG stories? Ir juos kurti? Tuomet ieškome Tavęs - Vilniaus verslo kolegijos “Instagram” ir „Facebook“ stories kūrėjo (-os)!

Daugiau

Aktuali informacija dėl COVID-19 ATNAUJINTA

Skelbiame svarbią informaciją apie COVID-19 ir atsakome į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegija drauge su Mariaus Jakulio Jason fondu ir „Lietuvos Junior Achievement“ ugdo jaunosios kartos verslumą!

Vilniaus verslo kolegija drauge su MJJ fondu ir Lietuvos Junior Achievement, sukurtoje verslumo ugdymo programoje X klasė, dalyvauja verslumo ugdymo pamokose.

Daugiau