E. verslas - Vilniaus verslo kolegija

Studijų programos

E. verslas

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis:

Verslo vadybos profesinis bakalauras

Studijų kryptis:

Verslas

Kreditai:

180 (ECTS)

Dėstymo kalbos:

Lietuvių / anglų

Studijų trukmė:

Nuolatinės (dieninės)

3 metai

Nuolatinės (nuotolinės)

3 metai

Metinė studijų kaina lietuvių kalba:

Nuolatinės (dieninės)

2200 €

Nuolatinės (nuotolinės)

2200 €

Metinė studijų kaina anglų kalba:

Nuolatinės (dieninės)

3400 €

Turite minčių pradėti e. verslą, tik nežinia ir abejonės stabdo jūsų veiksmus? Mėgstate technologijas, tačiau akivaizdu, kad trūksta patikimų žinių apie elektroninį verslą ir kaip jis vyksta? O gal priešingai – esate verslus ir iniciatyvus, tačiau nesusigaudote tarp technologijos naujienų ir neišmanote, ką jos duoda? E. verslas studijų programa apjungia šias dvi sritis, kad inovatyvios, praktika grįstos žinios padėtų jums ne vytis XXI a. tendencijas, o jau dabar naudotis svaiginančiomis jo galimybėmis!

E.verslo studijų programa padės atsakyti į klausimą, ar aš galiu tai padaryti, pakeisti į aiškų suvokimą, KAIP tai padaryti. Mokydamiesi pagal šią studijų programą gausite išsamias žinias apie verslo procesus: nuo idėjos iki jos realizavimo, nuo problemų sprendimo iki rezultatų pamatavimo, nuo planavimo iki plėtros. Vietoj e. versle taip dažnai patiriamų klaidų ir bandymų gausite patikimą informaciją ir sprendimų būdus iš dėstytojų – praktikų, o kolegijoje rengiami susitikimai su verslininkais suteiks įkvėpimo, didesnio pasitikėjimo savimi ir savo idėjomis bei išplės pažinčių ratą.

Naujienos skaitmeninių verslo technologijų srityje, kuri yra ypač dinamiška ir reikalauja nuolatinio domėjimosi, vietoj painiavos galvoje ir jausmo, kad nesuspėjate su šiuolaikiniu gyvenimu, taps tikslingais įrankiais, kurie padeda pasiekti tikslus, išplečia veiklos lauką, perteikia informaciją didesnei auditorijai. Mokysitės tokių dalykų kaip turinio kūrimas ir komunikacija socialinėse medijose, e. verslo modeliavimas, e. marketingas, e. komercija, e. verslo kūrimo skaitmeniniai įrankiai. Taip ugdysite skaitmeninio verslumo, atvirumo inovacijoms gebėjimus, būtinus sėkmingai veiklai e. verslo srityje. Dizaino mąstysena, vaizdinis mąstymas sustiprins jūsų kūrybiškumą bei suteiks pridėtinę vertę.

E.verslo studijų programoje taikomas Vilniaus verslo kolegijoje puikiai išvystytas tarpdalykinis mokymas: žinias iš skirtingų sričių išmoksite susieti ir pritaikyti praktiškai. Projektinis mokymas – vienas iš stipriausių kolegijoje naudojamų mokymo būdų – mokys įgyvendinti projektą pereinant visus jo etapus ir dirbant su studentais iš kitų studijų programų. Šitaip ugdysite darbo komandoje, savarankiško mokymosi, komunikacijos, kritinio mąstymo, kūrybiškumo gebėjimus.

Studijų programa e. verslas – tai skaitmeninio pasaulio galimybės, tapusios jūsų sėkme!

Parengti iniciatyvius, verslius ir atsakingus specialistus, pasižyminčiais stipriais skaitmeninio verslumo gebėjimais, turinčius visapusiškų žinių apie e. verslo kūrimą, valdymą ir plėtrą, gerai išmanančius skaitmenines verslo technologijas ir turinčius jų taikymo įgūdžių, mokančius orientuotis sparčiai besikeičiančioje aplinkoje.

Pasak ekspertų prognozių, per artimiausius metus net 24,3 % pasaulinės ekonominės veiklos vyks skaitmeniniame sektoriuje, todėl išsamios žinios apie e. verslą padės sėkmingai dirbti įvairaus pobūdžio verslo srityje tiek pačiam kuriat e. verslą, tiek padedant įmonėms jį skaitmenizuoti, tiek išplečiant verslą į vietos ar užsienio rinką. Produkto vadovas, verslo skaitmeninio transformavimo projektų vadovas, skaitmeninio marketingo ir komunikacijos specialistas ar verslo savininkas, galintis dirbti bet kurioje pasaulio vietoje – pasirinkta pozicija priklauso tik nuo jūsų siekiamų tikslų.

Ši studijų programa buvo parengta glaudžiai bendradarbiaujant su e. verslo lydere Lietuvoje UAB „Vinted“ ir Vilniaus verslo kolegijos socialiniais partneriais UAB „Agmis“, UAB „EKT“, Lietuvos marketingo asociacija (LiMA), UAB „VSCV“, UAB „Skytech“, UAB „Favro“, UAB „Kilo health“, UAB „AdTech“ ir kt. 

Konkursiniai dalykai ir jų svertiniai koeficientai:

0,4

I dalykas

Matematika

0,2

II dalykas

Istorija arba informacinės technologijos, arba geografija, arba užsienio kalba

0,2

III dalykas

Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais

0,2

IV dalykas

Lietuvių kalba ir literatūra

Reikalingi dokumentai:

  • Brandos atestatas ir jo priedas arba notaro patvirtinti jų nuorašai
  • Paso ar asmens tapatybės kortelės kopija
  • 1 Fotonuotrauka (3×4 cm)
  • Prašymas
  • Registracijos mokestis 60 €

Įmonės, kuriose dirba VVK studentai:

Kontaktai

Įmonės informacija

VšĮ Vilniaus verslo kolegija Įmonės kodas 191807983