Kolegija

Naujienos

VVK svečias: Marius Jovaiša

Praėjusią savaitę Vilniaus verslo kolegijos svečiavosi ypatingas žmogus – fotografas, leidėjas, verslininkas, investuotojas Marius Jovaiša. Jo paskaita – tai mūsų kolegijos verslininkiškumo ugdymo programos dalis, kuri studentams suteikia galimybę išgirsti tikrą patirtį, užduoti klausimus ir gauti atsakymus.

Jovaiša kalbėjo savo įvairiapusę veiklą, kodėl svarbu aiškiai įvardinti savo svajonę ir eiti link jos mažais žingsniais, ką duoda mokymasis iki paskutinio atodūsio bei knygų skaitymas, kas jį labiausiai motyvuoja ir pan.

Patarimai savo veiklą pradedančiam žmogui pagal M. Jovaišą:

  • Nebijokite klysti. Tai vis tiek nutiks. Baimė klysti neturi tapti stabdžiu pradėti veiklą. Pradėkite ją su šypsena, nusiteikite eksperimentams, tyrinėjimui.
  • Nesakykite sau, kad tai visiškai naujas etapas ir gyvybės – mirties klausimas. Labai dažnai naujas verslo projektas ar kūrybinis sumanymas gąsdina mus savo didumu. Įsivaizduojame, kad tai bus didelė permaina. Geriau pradėkite mažais žingsneliais, nusiteikite, kad bus klaidos ir kad kartais jos naudingesnės už pavykusius dalykus.
  • Mes linkę vertinti save pagal sėkmingus dalykus, tačiau atsiminkime, kad ir didžiausi genijai padarė klaidų. Labiausiai pasiekia ne genijai, o tie, kurie daro. Todėl linkiu atrasti sritį, kuri jums įdomi ir maloni. Tuomet darydami įeisite į ritmą, kuriam nereikia valios pastangų, nes dirbi su pasimėgavimu.

Ačiū mūsų svečiui Mariui Jovaišai už įkvepiančius atsakymus!

Kitos naujienos

Vizitas Sakartvele pagal Erasmus+

Ar žinote, kad Vilniaus verslo kolegija jau ne pirmus metus draugauja su Telavi universitetu Sakartvele? Pagal „Erasmus+“ mainų programą švietimo įstaigoje lapkričio 1-8 d. lankėsi mūsų kolegijos atstovas, dėstytojas, mokymo inovacijų ir verslo vystymo skyriaus vadovas Andrejus Račkovskis.

Daugiau

Vilniaus verslo kolegijoje didėja ir stiprėja tarptautinė bendruomenė!

Norime pasidžiaugti, kad gausėjančiam tarptautinių studentų būriui nuo šiol padės tarptautinių studentų paramos koordinatoriai. Su rusakalbiais studentais bendraus Bahdan Zhuikou, o anglakalbių studentų integracija užsiims dr. Keisha LaRaine Ingram.

Daugiau

VVK svečias: Mindaugas Strėlis

Praėjusią savaitę į studentų iš anksto pasiruoštus klausimus atsakinėjo „Orion wealth“ vadovas, 15 m. investicinės bankininkystės srityje dirbantis Mindaugas Strėlis.

Daugiau